ආර්ථික සභාවට උපදෙස් දෙන්න තවත් දෙදෙනකු පත්කරයි

ආර්ථික සභාවට උපදෙස් දීම සඳහා පත් කර ඇති ආර්ථික උපදේශක සභාවට ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා විසින් තවත් ව්‍යවසායකයන් දෙදෙනකු පත් කරනු ලැබ ඇත.

Next Post

බාබරා මොරිසන්, ජනප්‍රිය LA ජෑස් සහ බ්ලූස් ගායිකාව, 72 දී මිය යයි

Sun Mar 20 , 2022
ලොස් ඇන්ජලීස් ජෑස් සහ බ්ලූස් සංගීත ප්‍රජාවේ ජනප්‍රිය ගායිකාවක් වන බාබරා මොරිසන් මිය ගියේය. ඇය 72 විය. මොරිසන් බදාදා (මාර්තු 16) අභාවප්‍රාප්ත වූ බව ඇගේ සහෝදර රිචඩ් මොරිසන් පවසයි. මරණයට හේතුවක් අනාවරණය වී නොමැත. “මගේ සහෝදරියගේ උරුමය ආරක්ෂා කිරීම සඳහා අපි බාබරා මොරිසන් රංග කලා මධ්‍යස්ථානය විවෘතව තැබීමට කටයුතු කරමින් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.