මාලඹේ ප්‍රදේශයේ කොල්ලකෑම්වලට සම්බන්ධ පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු අත්අඩංගුවට

මාලඹේ, තලාහේන ප්‍රදේශයේ කාන්තාවක් නිවස තුළ ගැට ගසා, ඇයගේ රෝගී සැමියා ඝාතනය කර සොරකම් කිරීමේ සිද්ධියකට සම්බන්ධ පුද්ගලයින් දෙදෙනෙකු පොලීසිය අත්අඩංගුවට ගෙන තිබෙනවා. තව..

Next Post

Daddy Yankee සමුගැනීමේ සංචාරය, ඇල්බමය සමඟ විශ්‍රාම ගැනීම නිවේදනය කරයි

Sun Mar 20 , 2022
ඩැඩී යැංකි ඔහු සංගීතයෙන් සමුගන්නා බව නිවේදනය කර ඇත. රෙගේටන් තරුව, උපත ලැබූ රේමන්ඩ් අයාලා – 2004 වසරේ විශිෂ්ට ජයග්‍රහණයක් වූ “ගැසොලිනා” සමඟින් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය පුපුරා ගියේ ශබ්දය සහ ව්‍යාපාරය වෙනස් කළ ප්‍රභේදයක් දියත් කරමිනි. ලතින් සංගීතය සහ ගෝලීය සංසිද්ධියක් බවට පත් විය – ඔහුගේ සංගීත ධාවනය අවසන් වනු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.