රංජන් ජාතික රෝහලට

වැලිකඩ බන්ධනාගාර රෝහලේ ප්‍රතිකාර ලබමින් සිටි හිටපු පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී රංජන් රාමනායක ප්‍රතිකාර සදහා කොළඹ ජාතික රෝහලට ඇතුළත් කළ බව බන්ධනාගාර මුලස්ථානය පවසයි.

Next Post

බීට්ල්ස් සහ ටොම් පෙටි පිළිබඳ 'CODA' සහ Docs Win 2022 PGA Awards (සම්පූර්ණ ජයග්‍රාහකයින් ලැයිස්තුව)

Sun Mar 20 , 2022
CODA, Encanto, ආත්මයේ ගිම්හානය සහ වාර්තා චිත්‍රපට ගැන බීට්ල්ස් හා ටොම් පෙටි සෙනසුරාදා (මාර්තු 19) ලොස් ඇන්ජලීස් හි ෆෙයාර්මොන්ට් සෙන්චරි ප්ලාසා හි පැවති 33 වැනි වාර්ෂික නිෂ්පාදක සංසද සම්මාන උළෙලේදී දිනා ගන්නා ලදී. නිෂ්පාදකයින්ගේ සංසදයේ සම්මාන බොහෝ විට ඔස්කාර් සඳහා සීනුවකි. එහි ආරම්භයේ සිටම, PGA විසින් හොඳම පින්තූරය සඳහා ඇකඩමි […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.