රන්ජන් රාමනායක කොළඹ ජාතික රෝහලට

බන්ධනාගාරගතව සිටින හිටපු පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී රන්ජන් රාමනායක මහතා කොළඹ ජාතික රෝහලට ඇතුළත් කර ඇති බව බන්ධනාගාර දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

ඉන්ධන පෝලිමක සිටි තවත් අයෙකු මියයයි

Sun Mar 20 , 2022
ඉන්ධන පෝලිමේ ඇඳවැටුණු දෙවන මරණ කඩවත ඉන්ධන පෝලිමක අද (20) දින රැඳී සිටි පුද්ගලයෙකු ඇදවැටී ජීවිතක්ෂයට පත්වී ඇත. ඇදුණු පුද්ගලයා රාගම රෝහලට ඇතුළත් කර ඇති අතර එහිදී ඔහු පොලිසිය පැවසුවේය මිය ගිය වයස අවුරුදු 70 කි. ඔහු ඉන්ධන ලබා ගැනීමට පෝළිමේ සිටින ඇදවැටී මියගිය දෙවන පුද්ගලයා වේ. The post ඉන්ධන […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.