රසිකයින් මෙම සතියේ ප්‍රියතම නව සංගීතය ලෙස රොසාලියාගේ ‘මොටොමාමි’ තෝරා ගනී

රොසාලියාදිගු කලක් බලා සිටි MOTOMAMI ඇල්බමය මේ සතියේ නව සංගීත මත විමසුමේ ඉහළින්ම ඇත.

සිකුරාදා (මාර්තු 18) ප්‍රකාශයට පත් කරන ලද මත විමසුමකදී සංගීත රසිකයින් ඡන්දය ප්‍රකාශ කළහ දැන්වීම් පුවරුවපසුගිය සතියේ ඔවුන්ගේ ප්‍රියතම නව සංගීත නිකුතුව ලෙස 28-හැවිරිදි කලාකරුවාගේ දෙවන වසර ඇල්බමය තෝරා ගැනීම.

MOTOMAMIස්පාඤ්ඤ ගායක-ගීත රචකයාගේ පළමු LP වසර හතරකින්, නව සංගීතය පරදවමින් 28% කට ආසන්න ඡන්ද ප්‍රමාණයක් ගෙන ආවේය. නෝර්මානි (“සාධාරණ”), කොයි ලෙරේ සමග නිකී මිනාජ් (“බ්ලික් බ්ලික්”), චාලි XCX (කඩා වැටීම), කැරී අන්ඩර්වුඩ් (“අවතාර කතාව”), සහ වෙනත්.

රොසාලියාගේ නව ව්‍යාපෘතිය ඇයගේ 2018 අනුගමනය කරයි ලතින් ග්‍රැමි සම්මානලාභී El Mal Quererමත අංක 1 දක්වා ළඟා විය දැන්වීම් පුවරුවගේ ලතින් පොප් ඇල්බම ප්‍රස්ථාරය සහ වසරේ ඇල්බමය සහ හොඳම සමකාලීන පොප් ගායන ඇල්බමය ඇතුළුව ලතින් ග්‍රැමී පහක් දිනා ගත්තේය.

MOTOMAMI “La Fama,” “Saoko” සහ “Chicken Teriyaki” යන කේවල විශේෂාංග වලින් නැගී එන ලතින් තරුව dembow, bachata, rap සහ pop වාදනය කරයි. ධාවන පථ 16 එකතුව මාර්තු 18 Columbia Records හරහා නිකුත් කරන ලදී.

25% ඡන්ද ප්‍රතිශතයක් ලබා ගනිමින් පසුගිය සතියේ දෙවැනි ස්ථානයට පත් වූයේ නෝර්මානිගේ 2022 පළමු ගීතය වන “ෆෙයාර්” ය. චිත්තවේගීය බැලඩ් එක කලින් එකෙහි දක්නට ලැබේ පස්වන සමගිය සාමාජිකයාගේ ඉදිරියට එන ඒක පුද්ගල මංගල්‍යය. 20% ඡන්ද ප්‍රතිශතයක් ලබා ගනිමින් අංක 3 ස්ථානයට පැමිණියේ මිනාජ් ඇතුළත් ලෙරේගේ විදුලි නව ධාවන පථය වන “බ්ලික් බ්ලික්” ය.

මෙම සතියේ නව සංගීත නිකුත් කිරීමේ ඡන්ද විමසීමේ අවසන් ප්‍රතිඵල පහතින් බලන්න.

var pd_tags = නව අරාව;pd_tags[“11071923-src”]= “poll-oembed-simple”;

 

Next Post

3-බීජ ෆ්ලොරිඩා වාරය Xavier එදිරිව අවසන් වේ

Sun Mar 20 , 2022
සමීප පළමු භාගයෙන් පසුව, 2-ශ්‍රේණිගත ක්‍ෂේවියර් NIT හි දෙවන වටයේ දී 72-56 කින් ගේටර්ස් පරාජය කිරීමට ප්‍රමාද විය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.