ෂෝන් මෙන්ඩිස් නව ගීතය එළිදක්වයි, බිල්බෝඩ් SXSW ප්‍රදර්ශනාගාරයේ පාරේ ‘පුදුම’ ගෙන එයි

“මම බාර් එකක 10 දෙනෙක් වෙනුවෙන් ක්‍රීඩා කළත් මට කවදාවත් ක්‍රීඩා කිරීම නවත්වන්න අවශ්‍ය නැහැ,” ෂෝන් මෙන්ඩිස් මෑතකදී කිව්වා දැන්වීම් පුවරුව සෙනසුරාදා (මාර්තු 19) රාත්‍රියේ Billboard + Samsung’s The Stage සඳහා ඔහුගේ South By Southwest ප්‍රදර්ශනාගාරයට පෙර කවර කතාවකට. “ඒ වගේම මට විශාල සංදර්ශන වාදනය කිරීමට අවශ්‍ය වන්නේ මට අව්‍යාජ සංගීතයක් කිරීමෙන් එය කිරීමට හැකි නම් පමණි.”

ඔස්ටින්හි වෝටර්ලූ උද්‍යානයේ මූඩි ඇම්ෆිතියටර් හි විශේෂ කාර්ය සාධනයක් සමඟින්, සජීවී සංදර්ශන වාදනය කිරීමට ඇති ඔහුගේ නොසැලෙන ආශාව සහ ඔහුගේ නිර්මාණාත්මක සීමාවන් තල්ලු කිරීමේ අභිලාෂය යන දෙකම ප්‍රදර්ශනය කිරීමට මෙන්ඩිස්ට හැකි විය. දිගුකාලීනව, මෙන්ඩිස්ට ඔහුගේ 2020 ඇල්බමයට සහාය වීමට හැකි වනු ඇත පුදුමයි වසංගතය නිසා ඇති වූ ප්‍රමාදයන්ගෙන් පසුව මෙම වසර අගදී පාරේ ගිය අතර ඔහු අධි-ආත්මයක් භාවිතා කළේය SXSW ඇල්බම ගීතවල පිපිරුණු, පරාල-රැට්ල් ප්‍රතිකාර පෙරදසුන් කිරීමට කාර්ය සාධනය, මෙන්ම නගරයෙන් නගරයට ප්‍රදර්ශනය කිරීමට සූදානම් නව ගීත කිහිපයක්. සත්‍යතාව මෙන්ඩිස්ගේ අවසාන ඉලක්කය නම්, සෙනසුරාදා රාත්‍රියේ ප්‍රසංගය – වේදිකාවෙන් නිකුත් වන සෑම අත්පුඩියක්, කෑගැසීමක්, ක්‍රෝන් සහ චමත්කාරජනක සිනහවක් – මෙම පුද්ගලික වර්ධනයේ කාල පරිච්ඡේදය තුළ ගායක-ගීත රචකයා ඔහුගේ රසිකයින්ට ඔහුගේ සම්පූර්ණ ආත්මය පෙන්වමින් තෘප්තිමත් ආරම්භයක් විය.

ප්‍රේක්ෂකයින්, විද්‍යාල ළමුන්, ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසියන් සහ ඒ අතර සිටින සෑම දෙයක්ම “Señorita”, “There’s Nothing Holdin’ Me back,” “Treat You Better” සහ “If I can’t have been a සතුටුදායක ලෙස, මෙම ජයග්‍රහණ සතුටුදායක විය. ඔබ,” වෙනත් අය අතර. ඒත් හාඩ්කෝර් රසිකයෝ බලන්න හිටියා පුදුමයි මෙන්ඩිස්ගේ සිව්වන ස්ටූඩියෝ ඇල්බමය තවමත් නිසි සංචාරයක් නොලැබුණු ඔහුගේ පළමුවැන්න වූ බැවින්, එහි සම්පූර්ණ, කල් දැමූ තේජස ඇත.

ප්‍රමාදයේ රිදී රේඛාව: “305,” “Monster” සහ the පුදුමයි මාතෘකා ධාවන පථය සියලුම ශබ්ද විකාශනය කර කල්පනාකාරීව දැන් ඉදිරිපත් කර ඇත. “Call My Friends” විශේෂයෙන්ම SXSW කට්ටලය ඉස්මතු කර පෙන්වූ අතර, එහි ගායනය එහි ෆෝල්ට්ටෝ-ඩ්‍රයිවින් ක්‍රෙසෙන්ඩෝ වාදනයට වඩා මාංශපේශී වූ අතර මෙන්ඩිස්ගේ කටහඬ වැඩි ගුරුත්වාකර්ෂණයකින් පද මත සැඟවී ඇත. ඇල්බමය ගැඹුරින් බිම කපා ගැනීමට මෙන්ඩිස් තරුණ රසිකයෙකු වේදිකාවට ඇද දැමූ විට “305” දක්ෂ ලෙස විශේෂ ප්‍රේක්ෂක සහභාගීත්වයක් ඇතුළත් කළේය.

කෙසේ වෙතත්, මෙන්ඩිස් දැන් සිටින්නේ කොතැනද යන්න පිළිබඳ සත්‍ය ඡායාරූපය, කෙසේ වෙතත්, ඔහු තම මෑත කාලීන ගීතය වන “ඉට්ස් බී ඕකේ” පළමු වරට වාදනය කළ විට, “ඔබ ගිය විට, නව ගීතයක් ආරම්භ කළේය. .” ධාවන පථ දෙකෙහි ව්‍යුහය වෙනස් විය නොහැක – “ඉට්ල් බී ඕකේ” සෙමින් වැඩෙන පියානෝ බැලඩ් ගීතයකට විවර වන, “ඔබ ගිය විට” ගුවන්විදුලිය සඳහා සූදානම් වන රොලිකින් පොප් රොක් ධාවන පථයක්. වාදනය – නමුත් මෙන්ඩිස් සෑම කෙනෙකුටම ලේ ගලන හදවත් උනන්දුවෙන් සැලකූ අතර, ප්‍රේක්ෂකයන්ට එය මිලදී නොගෙන සිටීමට නොහැකි විය. ගීත දෙකටම බරක් සහ ඔපයක් ඇති අතර එය ඉදිරි වසර සඳහා මෙන්ඩිස්ගේ කට්ටලයේ ප්‍රධාන අංග බවට පත් කළ හැකි අතර නව මාවතක් ගැන ඉඟි කරයි. ඔහුගේ ගීත රචනය සඳහා.

ප්‍රසංගය අවසන් වූයේ “In My Blood”, සමහර විට මෙන්ඩිස්ගේ ඉතාමත්ම ප්‍රියමනාප ගීතයක් සහ සමීප පියානෝ ආයාචනයක් සහ ගිටාර් රොකර් එකක් ලෙස දර්ශනීය ලෙස ශබ්ද කරන ගීතයකිනි. මෙන්ඩිස් සෙනසුරාදා රාත්‍රියේදී ගීතය ශෛලීන් දෙකෙන්ම ඉදිරිපත් කළ අතර, එසේ කරන විට වඩා ආඩම්බර විය නොහැකි විය. නව අදහස්වලින් පිරුණු ජයග්‍රහණ රාශියක් ඇති මාර්ග රණශූරයෙකු වන මෙන්ඩිස් පැහැදිලිවම ප්‍රේක්ෂකයින් ඉදිරියට පැමිණ ඔවුන් අන්ධ කිරීමට උපරිම උත්සාහයක් දරයි. එනිසාම ඔහුගේ SXSW ප්‍රසංගය විශේෂ දෙයක ආරම්භයක් සේ දැනුනි.

සම්පූර්ණ Shawn Mendes කියවීමට මෙතන ක්ලික් කරන්න දැන්වීම් පුවරුව ආවරණය කතාව.

Next Post

ලාෆ් ගෑස් මිල ඉහළට

Sun Mar 20 , 2022
ඉහළ ගිය මිල මෙන්න මිල ගණන් ඉහළ දමා තිබේ. ඒ අනුව, කිලෝග්‍රෑම් 12.5ක සිලින්ඩරයක නව මිල රු. 4,199ක් වේ. කිලෝග්‍රෑම් 5ක ගෘහස්ත සිලින්ඩරයක් රුපියල් 1,680ක් දක්වා මිල ඉහළ දමා ඇත. කිලෝග්‍රෑම් 2.5ක සිලින්ඩරයක නව මිල රුපියල් 672ක් ලෙස. The post ලාෆ් මිල ඉහළට appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.