ෂෝන් මෙන්ඩිස් සහ සෙබස්තියන් යාත්‍රා 2022 SXSW හි උණුසුම වේදිකාවට ගෙන එයි

එක් තරුවක සිට තවත් තරුවකට, ෂෝන් මෙන්ඩිස් හා සෙබස්තියන් යාත්‍රා එහි කොටසක් ලෙස සුපර් ස්ටාර් සංදර්ශන මාලාවක් අවසන් කරමින් විස්මිත ඒකාබද්ධ ප්‍රසංගයක් සඳහා එකතු විය Samsung Galaxy + දැන්වීම් පුවරුව SXSW හි වේදිකාව ඉදිරිපත් කරන්න.

හි අලුතින් විවෘත කරන ලද Moody Amphitheater හි සිදු වූ කට්ටලය ඔස්ටින්සෙනසුරාදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 19) වෝටර්ලූ උද්‍යානයේ මිනිත්තු 60 ක ප්‍රසංගයක් සඳහා මෙන්ඩිස් ප්‍රධාන වේදිකාවට පිවිසියේය, එහිදී ඔහු තම සංගීත කණ්ඩායම සමඟ ඔහුගේ විශාලතම ජනප්‍රිය ජනප්‍රිය ගීත වන “If I Can’t Have You, ” “ඔබට වඩා හොඳින් සලකන්න,” “සෙනෝරිටා” සහ “මගේ රුධිරයෙන්.” ප්‍රසංගය අතරතුර, කැනේඩියානු තරුව ඔහුගේ දක්ෂතාවය සහ චමත්කාරය ඉදිරිපත් කළේය, ඔහු සමඟ යුගලයට ප්‍රේක්ෂකයන්ගෙන් තරුණ ගැහැණු ළමයෙකුට ආරාධනා කරමින්, ගීත විහිළුවක් අතර අවංකව කතා කරමින් සහ සැම්සුන්ග් ගැලැක්සි එස් 22 භාවිතා කරමින් ගොරවන සෙනඟ සමඟ ඡායාරූපයක් ගත්තේය. උත්සවයේ නිල සත්කාරක. ඔහු වෙන්වීමෙන් පසු ගායකයා අතහැර දැමූ ඔහුගේ නවතම ගීතය වන “ඉට්ස් බී ඕකේ” පියානෝ-බර බැලට් එක කෙරෙහි අවධානය යොමු කළේය. කැමිලා කැබෙලෝ.

“මෙය සඳහා ආදරය සහ සහයෝගය මම සම්පූර්ණයෙන්ම අපේක්ෂා කළේ නැත,” මෙන්ඩිස් ධාවන පථයේ ප්‍රේක්ෂකයන්ට පැවසීය. “ගීත සුව කිරීමේ සැබෑ ස්වරූපයක් විය හැකි බවත්, මට ඒවා වැඩිපුරම ඇසීමට අවශ්‍ය වූ මොහොතක පැමිණෙන බවත් මම සැබවින්ම විශ්වාස කරමි. මෙය මට එවැනි ගීත වලින් එකක් වන අතර මිනිසුන් මෙතරම් සම්බන්ධ වී තිබීම ගැන මම සතුටු වෙමි.

ගායකයා-ගීත රචකයා ඔහුගේ පොප් නාමාවලියෙහි සජීවී විකාශනයට අමතර අංග ඇතුළත් කරමින් කාර්ය සාධන කට්ටලයට නිශ්චිත විස්තර ඇතුළත් කරන අතර, ප්‍රසංගයේ විශේෂත්වය වූයේ ඔහු ඔස්ටින් ඇම්ෆිතියේටර් සඳහා “ඔබ ගිය විට” නමින් නවතම ගීතයක් ගායනා කිරීමයි. . මධ්‍ය-ටෙම්පෝ කට් එක ඔහුට හෘදයාබාධ ගැන ගායනා කිරීම “ඉට්ස් බී ඕකේ” වැනි ආකාරයකින් ඇසුනද, පොප්-රොක් ධාවන පථය එහි ගායනා කොක්කෙන් වෙනස් දිශාවකට යොමු වූ අතර ගුවන් විදුලි ආකර්ෂණය සඳහා අදහස් කළේය.

යාත්‍රාගේ සන්ධ්‍යාවේ කොටසේදී ඔහු ඩිස්නි හි දැවැන්ත සජීවිකරණ චිත්‍රපටයට ඔහුගේ දායකත්වය “No Hay Nadie Más,” “Tacones Rojos” සහ “Dos Oruguitas” ඇතුළු ලතින් ආරෝපණය කරන ලද ගීත මාලාවක් ප්‍රසංගයට යන අයට සංග්‍රහ කරන අයුරු දැකගත හැකි විය. එන්කැන්ටෝ. මෙම ධාවන පථය සති දෙකකට අඩු කාලයකදී 94 වැනි ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලේදී හොඳම මුල් ගීත කාණ්ඩයට තරඟ කරනු ඇත. “මේ පිස්සු දේවල් ඔක්කොම සිද්ධ වෙයි කියලා මම කවදාවත් හිතුවේ නැහැ [the song],” ඔහු සම්මානයට නිර්දේශිත කප්පාදුව ගායනා කිරීමට පෙර පැමිණ සිටි අයට පැවසීය. “මට කෘතඥපූර්වක බවක් දැනෙන අතර එය ස්තුති කිරීමට මොහොතක් මෙන් දැනේ.”

මෙම සංදර්ශනය පැමිණෙන්නේ ගායකයාගේ ඉදිරි ධර්මා ලෝක සංචාරයට පෙරාතුව, යුරෝපයට, දකුණු ඇමරිකාවට සහ පසුව එක්සත් ජනපදයට යාමට පෙර, පෙබරවාරි 23 මෙක්සිකෝ නගරයේ දී පැනීමට නියමිතයි.

පෙර සන්ධ්‍යාවේ කට්ටලයට සමානව, Palm Tree Crew විසින් Kygo ඉදිරිපත් කරන අතර, Frank Walker සහ Forester ගේ සහාය ඇතිව, රසිකයින් නිවාස නැරඹුම් වේදිකාවේ හොඳම දර්ශනය හරහා ඉදිරි පෙළේ VIP අත්දැකීම් වලට සහභාගී වීමට අවස්ථාව ලබා ගත්හ. සම්භාව්‍ය කාසියෙන් ක්‍රියාත්මක වන දුරේක්ෂයක් සිහිගන්වමින්, සක්‍රිය කිරීම ප්‍රසංගවලට සහභාගිවන්නන්ට Samsung Galaxy S22 Ultra භාවිතා කරමින් තරු පිළිබඳ අධි යථාර්ථවාදී දසුනකට විශාලනය කිරීමට අවස්ථාව ලබා දුන්නේය. ප්‍රසංගවලින් වාසියක් වුණා වෝටර්ලූ ග්‍රීන්වේ සංරක්ෂණාගාරයඔස්ටින් නගරයට අනුබද්ධව නාගරික උද්‍යාන පද්ධතියක් නිර්මාණය කිරීම අරමුණු කරගත් ලාභ නොලබන සංවිධානයකි.

දැන්වීම් පුවරුව සජීවීව වාර්තා කරයි 2022 SXSWඑය මාර්තු 11-20 දක්වා සිදුවනු ඇත, එබැවින් ඔබ උද්යෝගිමත් ඔස්ටින් අත්පත් කර ගැනීම පිළිබඳ වැඩි විස්තර සඳහා නැවත පරීක්ෂා කිරීමට වග බලා ගන්න.

PMC SXSW හි විශාලතම කොටස් හිමියා වන අතර එහි සන්නාම SXSW හි නිල මාධ්‍ය හවුල්කරුවන් වේ.

Next Post

බොස්ටන් පවසන්නේ Gamecocks ශූරතාව සඳහා මාවතේ සිටින බවයි

Sun Mar 20 , 2022
සම්පූර්ණ කතාව සඳහා ESPN.com වෙත පිවිසෙන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.