සපුගස්කන්ද තෙල් පිරිපහදුව හෙට සිට යළි වහයි

සපුගස්කන්ද තෙල් පිරිපහදුව ලබන හෙට (21) සිට සති තුනක පමණ කාලයකට නැවත වසා දමන බව ලංකා ඛනිජ තෙල් නීතිගත සංස්ථාවේ සභාපති සුමිත් විජේසිංහ මහතා පැවසීය.

Next Post

රාජ්‍ය සේවකයන් තවත් සහනයක් ඉල්ලයි

Sun Mar 20 , 2022
රාජ්‍ය සේවකයින් රජයෙන් ඉල්ලන සහනය මෙන්න රටේ පවතින ආර්ථික අබුද නිමාවන තුරු රාජ්‍ය සේවක ප්‍රමාද වී පැමිණිම සඳහා සහනයක් හෝ පෙර පැවති අත්සන් ලේඛන භාවිතයට ගන්නා ලෙස රාජ්‍ය, ප්‍රාන්තය, රජයේ වෘත්තීය සමිති සම්මේලනයක් ඉල්ලීමක් කරයි. විදුලි සහ ඉන්ධන අබුද හමුවේ ඇතිවන මාර්ග තදබද ගමනාගමනයේ දී ඇතිවන දුෂ්කරතා නියමිත වේලාවට නියමිත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.