සුළි කුණාටුවක් ගැන කාලගුණයෙන් රතු නිවේදනයක්

ගිනිකොණදිග බෙංගාල බොක්ක මුහුදු ප්‍රදේශය ආශ්‍රිතව හෙට (21) දිනයේදී ගැඹුරු පීඩන අවපාතයක් සහ සුළි කුණාටුවක් දක්වා වර්ධනය විය හැකි බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

Next Post

ඔස්ටින් නගරයේදී තුවාල 4 වෙඩි තැබීම, නිරිතදිග උත්සවය මගින් දකුණට සත්කාරකත්වය සපයයි

Sun Mar 20 , 2022
ඉරිදා (මාර්තු 19) අලුයම ටෙක්සාස් හි ඔස්ටින් නගරයේ වාර්ෂික උත්සවය පැවැත්වෙන අතර තුර පුද්ගලයින් හතර දෙනෙකු වෙඩි තබා තුවාල ලබා ඇත. දකුණෙන් නිරිත දෙසින් උත්සවය, පොලිසිය පැවසීය. ඔස්ටින් පොලිස් දෙපාර්තමේන්තුවට අනුව, වෙඩි තැබීම සිදුවූයේ 6 වන ශාන්ත ඔෆිසර්ස් හි 400 කණුවේදී අලුයම 2:50 ට පමණ ප්‍රදේශයෙන් වළකින ලෙස මිනිසුන්ට දැනුම් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.