Daddy Yankee සමුගැනීමේ සංචාරය, ඇල්බමය සමඟ විශ්‍රාම ගැනීම නිවේදනය කරයි

ඩැඩී යැංකි ඔහු සංගීතයෙන් සමුගන්නා බව නිවේදනය කර ඇත.

රෙගේටන් තරුව, උපත ලැබූ රේමන්ඩ් අයාලා – 2004 වසරේ විශිෂ්ට ජයග්‍රහණයක් වූ “ගැසොලිනා” සමඟින් ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතය පුපුරා ගියේ ශබ්දය සහ ව්‍යාපාරය වෙනස් කළ ප්‍රභේදයක් දියත් කරමිනි. ලතින් සංගීතය සහ ගෝලීය සංසිද්ධියක් බවට පත් විය – ඔහුගේ සංගීත ධාවනය අවසන් වනු ඇත Legendaddy, වසර 10කින් ඔහුගේ පළමු නව චිත්‍රාගාර ඇල්බමය සහ ලෝක සංචාරයක්. Daddy Yankee පසුගිය වසරේ Billboard’s Latin Music Week හි පැවති සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී විශ්‍රාම ගැනීම සහ අවසාන ඇල්බමය සහ සංචාරයක් පිළිබඳව ඉඟි කර තිබුණද තවමත් නිල නිවේදනයක් නිකුත් කර නොමැත.

“අද, මම මගේ හොඳම නිෂ්පාදනය සහ මගේ හොඳම ප්‍රසංග චාරිකාව ඔබට ලබා දීමෙන් මම සංගීතයෙන් විශ්‍රාම ගැනීම ප්‍රකාශ කරමි,” ඩැඩී යැංකි ඉරිදා (මාර්තු 20) නිකුත් කළ මාධ්‍ය නිවේදනයක ප්‍රකාශයක් කළේය. “මෙම නව එකතු කරන්නාගේ අයිතමය වන ඇල්බමය සමඟ මෙම වසර 32 ක අත්දැකීම් සමරමින් මම සමුගන්නෙමි. Legendaddy. මා නිර්වචනය කර ඇති සියලුම විලාසිතා එකම ඇල්බමයකින් මම ඔබට ලබා දෙන්නෙමි.

ඩැඩී යැංකිගේ Legendaddy මැයි 24 රාත්‍රී 8ට ET නිකුත් කිරීමට නියමිතයි.

ඔහුගේ La Última Vuelta World Tour, මාස පහක ගමනක්, අගෝස්තු 10 වන දින ඔරිගන්හි පෝට්ලන්ඩ් හිදී ආරම්භ කර දෙසැම්බර් දක්වා දිව යාමට නියමිතය. පෙර අලෙවි ප්‍රවේශපත්‍ර මාර්තු 25 වැනිදා අලෙවි කෙරෙන අතර සාමාන්‍ය මහජන අලෙවියක් මාර්තු 30 වැනිදා සිදු කෙරේ. වත්මන් සංචාර දිනයන් පිළිබඳ සම්පූර්ණ කට්ටලයක් ඔහුගේ වෙබ් අඩවියෙන් ලබා ගත හැකිය. නිල වෙබ් අඩවිය.

Daddy Yankee 2004 සිට ආරම්භ වන Top Latin Albums chart හි අංක 1 හයක් ලබා ඇත. බැරියෝ ෆිනෝ, එම ස්ථානයට පැමිණි පළමු reggaetón ඇල්බමය. 2022 මාර්තු වන විට, ඔහු ලතින් එයාර් ප්ලේ හි ඇතුළත් කිරීම් 76 ක් සහ හොට් ලතින් ගීතවල 86 ක් දැක ඇත, ලුයිස් ෆොන්සි සමඟින් වාර්තා බිඳ දැමූ “ඩෙස්පැසිටෝ” ඇතුළුව.

“මම වෙඩි උණ්ඩ ගත්තා කියන්න කැමතියි,” ඔහු කිව්වා දැන්වීම් පුවරුව 2021 දී රෙගේටන් ප්‍රධාන ධාරාවේ සංගීත වෙළඳපොළට ගෙන ඒම. “මට අවශ්‍ය වූයේ මිනිසුන් මගේ සාරය, මා පැමිණෙන්නේ කොතැනින්ද, මා නියෝජනය කරන දේ තේරුම් ගැනීමටය. ඒත් එක්කම මට ඕන වුණා මගේ සංස්කෘතිය ඉහළටම ගෙනියන්න. මට කියන්න බෑ සූත්‍රයක් තිබුනා කියලා. රෙගේටන් මුලින් දැන සිටියේ නැගෙනහිර වෙරළ තීරයේ පමණි. මම නිදහස් කරන විට බැරියෝ ෆිනෝ, බටහිර වෙරළට එය ලැබුණේ නැත. මම ලොස් ඇන්ජලීස් හෝ මෙක්සිකෝවට යන්නම්, මිනිසුන් ඩැඩී යැන්කිව දැන සිටියා, නමුත් ඔවුන් රෙගේටන් යනු කුමක්දැයි දැන සිටියේ නැත. මට සංස්කෘතිය මා සමඟ සෑම තැනකම ගෙන යාමට සිදු වූ නිසා කලාකරුවන් හුදෙක් තමන්ව ප්‍රවර්ධනය කරන වෙනත් ප්‍රභේද මෙන් එය ස්ථීර විය. මම ප්‍රවර්ධනය කරන විට, මම මගේ ඇල්බමයේ සියලුම කලාකරුවන් ගැන කතා කළෙමි: ‘මේ මම. නමුත් මෙම ඇල්බමය සියොන් සහ ලෙනොක්ස්, ප්ලෑන් බී, අයිවි ක්වීන් ද ඇතුළත් වේ. මට ඔවුන්ගේ සංගීතය වාදනය කිරීමට සිදු වූ අතර, ‘මේ ඔවුන් ය. මෙය රෙගේටන් ය.

Daddy Yankee ඔහුගේ විශ්‍රාම ගැන්වීමේ නිවේදනය පහතින් නරඹන්න.

Next Post

මියාමිට එරෙහිව ජයග්‍රහණය කිරීමෙන් පසු Gamecocks Sweet 16 වෙත ඉදිරියට යයි

Sun Mar 20 , 2022
1-ශ්‍රේණිගත දකුණු කැරොලිනා ආරක්ෂක කණ්ඩායම දෙවන කාර්තුවේදී ක්ෂේත්‍ර ගෝලයක් නොමැතිව 7-ශ්‍රේණිගත මියාමි රඳවා තබා ගනිමින් තරඟාවලියේ දෙවන වටයේ දී ලකුණු 49-33 ක ජයග්‍රහණයක් ලබා ගත්තේය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.