ඉන්ධන ප්‍රශ්නය මන්ත්‍රීවරුන්ටත්

ඉන්ධන ප්‍රශ්නය නිසා විශේෂයෙන්ම ඈත දුර බැහැර ප්‍රදේශවල මන්ත්‍රීවරුන් පාර්ලිමේන්තු රැස්වීම්වලට සහභාගිවීම සඳහා මේ සතියේ පැමිණීමද ගැටළුකාරීවී ඇතැයි වාර්තාවේ.

Next Post

කිං ප්‍රින්සස් ඇගේ දෙවන වසර ඇල්බමය වන 'හෝල්ඩ් ඔන් බේබි' 2022 නිකුත් කිරීම සඳහා සූදානම් කරයි

Mon Mar 21 , 2022
එතැන් සිට වසර තුනක කාලය තුළ රජ කුමරිය ඇයගේ මංගල ඇල්බමය එළිදැක්වීය ලාභ රැජිනනිදන කාමරයේ පංකා-පොප් සංවේදනය වැඩි ආශාවක් ඇත. දැන්, ඔවුන්ගේ යාච්ඤාවලට ඉක්මනින් පිළිතුරු ලැබෙනු ඇති බව පෙනේ. සිකුරාදා (මාර්තු 18) ගායිකාව ඇගේ නවතම ගීතය නිකුත් කළාය “මගේ මිතුරන් සඳහා,” වසර ගණනාවක් තිස්සේ ඇය සමඟ රැඳී සිටින පුද්ගලයින්ට ස්තූති […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.