ඕස්ට්‍රේලියාවේ Frontier Touring නව නායකත්ව කණ්ඩායමක් එළිදක්වයි

බිම්මල් සමූහ නිර්මාතෘවරයා වසරකට වඩා ටිකක් වැඩි කාලයක් මයිකල් ගුඩින්ස්කි අනපේක්ෂිත ලෙස වයස අවුරුදු 68 දී අභාවප්‍රාප්ත වූ අතර, Mushroom Group අනුබද්ධිත Frontier Touring හි විදුහල්පතිවරුන් “Frontier හි උරුමය, මෙහෙවර සහ සංස්කෘතිය ආරක්ෂා කිරීම සහ පෝෂණය කිරීම” සහතික කිරීම සඳහා නව නායකත්ව ව්‍යුහයක් එළිදක්වා තිබේ.

Frontier හි විධායක කණ්ඩායම වත්මන් නායකත්ව කණ්ඩායමේ සාමාජිකයින් හතර දෙනෙකුගෙන් සමන්විත වනු ඇත, ඔවුන් සියල්ලන්ම සමාගම තුළ නව භූමිකාවන් වෙත උසස් කර ඇත: ඩියොන් බ්‍රැන්ට් CEO වෙත, සුසාන් හේමන් CFO වෙත, රීගන් ස්ටාක් ප්රධාන අලෙවිකරණ සහ සන්නිවේදන නිලධාරි වෙත සහ ඇන්ඩෲ ස්පෙන්සර් ප්රධාන වාණිජ නිලධාරියාට.

2019 දී Gudinski සහ Frontier සමඟ හවුල් ව්‍යාපාරයක් පිහිටු වූ AEG Presents දෙකෙහිම නියෝජිතයන්ගෙන් සහ ඕස්ට්‍රේලියානු සංගීත සන්නාම ගණනාවක නිවහන වන Mushroom Group හි නියෝජිතයන්ගෙන් සමන්විත Frontier Touring මණ්ඩලයට විධායක කණ්ඩායම වාර්තා කරනු ඇත. . Frontier Touring මණ්ඩලයට Brandt, AEG Presents සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී ඇතුළත් වේ ජේ මාර්සියානෝබිම්මල් සමූහයේ සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී මැට් ගුඩින්ස්කි හා ඇඩම් විල්ක්ස්දැන් පෙරටුගාමී මණ්ඩලයේ සභාපති ලෙස කටයුතු කරනු ඇත.

“අපගේ නව දේශසීමා විධායක කණ්ඩායම ප්‍රකාශයට පත් කිරීම ගැන මට සතුටු විය නොහැක. බිම්මල් සමූහය ගොඩනඟා ඇත්තේ අපගේ ශ්‍රේෂ්ඨ මිනිසුන් මත වන අතර, එය අප සැම විටම ප්‍රථමයෙන් සහ ප්‍රධාන වශයෙන් අගය කරන දෙයක්, ”මැට් ගුඩින්ස්කි ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. දැන්වීම් පුවරුව. “Frontier ඉදිරියට ගෙනයාම Dion, Reegan, Susan සහ Spence හි ඇදහිය නොහැකි තරම් කැපවූ, පළපුරුදු සහ ශක්තිමත් නායකයින් හතර දෙනෙකු විසින් මෙහෙයවනු ලබන අතර, මම, Adam සහ AEG Presents කණ්ඩායම සමඟ සමීපව කටයුතු කිරීම ගැන මම සතුටු වෙමි. ෆ්‍රොන්ටියර් ශක්තිමත් සබඳතා, කලාකරු-පළමු ප්‍රවේශයක් සහ සංගීතය සඳහා නිමක් නැති ආශාවක් මත පදනම් වූ අතර, තාත්තාගේ උරුමය සහ ෆ්‍රොන්ටියර්හි අනාගතය සුරක්ෂිත අතේ ඇති බව මම දනිමි. සමාගමට උද්යෝගිමත් කාලයක් තිබේ. ”

මාර්සියානෝ තවදුරටත් පැවසුවේ, “මයිකල් ගුඩින්ස්කි යනු නිමක් නැති ආශාවකින්, ශක්තියකින් සහ නිර්මාණශීලීත්වයකින්, ව්‍යාපාරය සඳහා සහජ හැඟීමකින් යුත් අයෙකි, ඔහු වෙනුවට කිසිවකුට ආදේශ කළ නොහැකි බව පැහැදිලි විය.” ඔහු තවදුරටත් කියා සිටියේ, “මෙම නව ව්‍යුහය මත එකට වැඩ කළ අප සියලු දෙනාම එකම යුතුකමේ හැඟීමකින් බැඳී සිටිමු: ෆ්‍රොන්ටියර් හි අනාගතය සඳහා මයිකල්ගේ දැක්ම නිසි ලෙස සහ තරයේ භාර ගැනීමට අපි කැපවී සිටිමු.”

විල්ක්ස් එකතු කරන ලදී: “Frontier Touring සතුව අපගේ ව්‍යාපාරයේ සිටින ඉතාමත් දක්ෂ පුද්ගලයින් කිහිප දෙනෙකුගේ ඇදහිය නොහැකි කණ්ඩායමක් ඇත. එය අවට ඇති තත්වයන් අනුව මෙම නිවේදනය නොකිරීමට අප සැවොම කැමති වනු ඇතැයි මම දනිමි, නමුත් මයිකල්ව දන්නා සහ ආදරය කළ සෑම කෙනෙකුම ඔහුගේ සමාගම සහ එහි අඛණ්ඩ සාර්ථකත්වය ඔහුට අදහස් කළේ කුමක්දැයි දන්නා අතර මැට් සමඟ වැඩ කිරීමට ලැබීම ගැන අපි ආඩම්බර වෙමු. අනාගතය සඳහා මයිකල්ගේ දැක්ම ලබා දීමට ඩියෝන් සහ පුළුල් කණ්ඩායම.

2016 සිට, විල්ක්ස් AEG Presents Asia Pacific හි සභාපති සහ ප්‍රධාන විධායක නිලධාරී ලෙස සේවය කර ඇති අතර, එහිදී ඔහු AEG හි ප්‍රසංග චාරිකා, ක්‍රීඩා සහ ස්ථාන සංවර්ධන ව්‍යාපාරය ආසියාව පුරා රටවල් 15 ක සහ පැසිෆික් කලාපයේ අධීක්ෂණය කරයි.

2013 දී Frontier Touring සහ Mushroom Group හා සම්බන්ධ වූ Brant, AEG Presents සහ Chug Entertainment සමඟ උපායමාර්ගික හවුල්කාරිත්වයන් සාකච්ඡා කිරීමට ප්‍රධාන වූ අතර COVID-19 හරහා ව්‍යාපාරය එහි වර්තමාන සංචාරය වෙත ගෙන යාමට උපකාරී විය.

හේමන් මීට පෙර චග් එන්ටර්ටේන්මන්ට් හි කළමනාකාර අධ්‍යක්ෂ ලෙස සේවය කළ අතර සංචාරක ව්‍යාපාරයේ වසර 20 කට ආසන්න කාලයක් ඇත. ඔහු දිගටම ප්‍රවර්ධකයෙකු ලෙස ක්‍රියා කරනු ඇත, චග් එන්ටර්ටේන්මන්ට් චාරිකා අධීක්‍ෂණය කරයි සහ ෆ්‍රොන්ටියර් හි අනෙකුත් හවුල් ව්‍යාපාර හවුල්කරුවන් සහ අභ්‍යන්තර ප්‍රවර්ධක කණ්ඩායම සමඟ සමීපව කටයුතු කරනු ඇත. මයිකල් චග්, Gerard Schlagheckeහා සහරා හෙරල්ඩ් – Frontier හි සජීවී ව්‍යාපාරය පුළුල් කිරීමට.

ව්‍යාපාරයේ වසර 19ක පළපුරුද්දක් ඇති Stark, Frontier හි සන්නාමය, අලෙවිකරණය, සන්නිවේදනය, ඩිජිටල් සහ අනුග්‍රාහකත්වය යන සියලුම අංශ සඳහා වගකිව යුතුය.

ෆ්‍රොන්ටියර් විධායක කණ්ඩායම වට කරමින්, ස්පෙන්සර් ව්‍යාපාරික කටයුතු, උපාය මාර්ග සහ ව්‍යාපාර සංවර්ධනය හසුරුවනු ඇත.

“ඔබට මයිකල් ගුඩින්ස්කි වැනි ජීවිත කාලය තුළ එක් වරක් නිරූපකයක් ප්‍රතිස්ථාපනය කළ නොහැක, නමුත් ඔබට ඔහුව හොඳම තැනැත්තා බවට පත් කළ සාරධර්ම තේරුම් ගෙන සැබෑ විය හැකිය,” බ්‍රැන්ට් පවසයි. දැන්වීම් පුවරුව. “ෆ්‍රොන්ටියර් ඉදිරියට යාම යනු එක් පුද්ගලයෙකු හෝ නායකයෙකු ගැන නොවේ, එය ලෝකයේ වඩාත්ම ගෞරවනීය ප්‍රසංග ප්‍රවර්ධකයෙකු ලෙස ෆ්‍රොන්ටියර්ගේ කීර්තිය ගොඩනඟා ගැනීමට අපගේ මුළු කණ්ඩායමම වෙහෙස මහන්සි වී වැඩ කිරීමයි. ව්‍යාපාරය COVID වලින් පිටතට ගෙන යාමට සහ මයිකල්ව ඉතා ඉහළ ගෞරවයට පාත්‍ර වූ කලාකරුවන්ට සහ රසිකයින්ට අපි අඛණ්ඩව විශිෂ්ට සේවාවක් සහ රැකවරණයක් ලබා දෙන බවට සහතික වීමට මම සතුටු වෙමි.

“චග් එන්ටර්ටේන්මන්ට් ෆ්‍රොන්ටියර් සමඟ එකතු වී වසර තුනක් ගත වී ඇත. එම කාලය තුළ බොහෝ දේ වෙනස් වී ඇත, අපි කිසි විටෙකත් සැලසුම් නොකළ අභියෝග සහ අලාභයන්ට මුහුණ දී සිටිමු. “නමුත් ඒ සියල්ල හරහා සමහර දේවල් කිසිදා වෙනස් වුණේ නැහැ. මයිකල් ගුඩින්ස්කි සහ මයිකල් චුග් ඔවුන්ගේ ව්‍යාපාර ගොඩනඟා ගත් මූලික වටිනාකම් සහ ඔවුන්ව නැවත එකට ගෙන ආ පරමාදර්ශයන් කෙරෙහි අපි දිගටම අවධානය යොමු කරමු. කලාකරුවන් සහ රසිකයන්, පළමුව. අපට කිසිදා මයිකල් ගුඩින්ස්කි වෙනුවට ආදේශ කළ නොහැකි වුවද, අපි ඔහුගේ ආශාවන් සහ ප්‍රතිපත්ති බෙදාගන්නා සාමූහිකයක් ලෙස ඉදිරියට යමු, ඔහුගේ උරුමයට ගෞරව කිරීම සඳහා ෆ්‍රොන්ටියර් ටුවරිං ව්‍යාපාරය දිගටම වර්ධනය කරන්නෙමු.

Next Post

Live Nation සහ Verizon Strike 5G හවුල්කාරිත්වය

Tue Mar 22 , 2022
Live Nation සහ Verizon සඳුදා ප්‍රමුඛ පෙළේ ප්‍රසංග ප්‍රවර්ධකයාට ප්‍රවේශපත්‍ර විකිණීමට සහ එක්සත් ජනපදයේ මිලියන 100 කට අධික ජංගම සහ බ්‍රෝඩ්බෑන්ඩ් පාරිභෝගිකයින් වෙත ළඟා වීමට උපකාර වන බහු පාර්ශ්වික හවුල්කාරිත්වයක් නිවේදනය කළේය. වඩාත්ම කැපී පෙනෙන ලෙස, Verizon විසින් තෝරාගත් සජීවී නේෂන් ස්ථාන සකසයි – නිව් යෝර්ක් නගරයේ Verizon 5G සහ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.