කයිලි ජෙනර් වුල්ෆ් සඳහා කැප වූ මිහිරි වීඩියෝව බෙදා ගනී: නරඹන්න

කයිලි ජෙනර් අවසානයේ රසිකයන්ට තිරයෙන් පිටුපස දසුනක් ලබා දුන්නේය පිළිගන්නවා ඇගේ පුතා වුල්ෆ් සඳුදා (මාර්තු 21) බෙදාගත් වටිනා වීඩියෝවකින් ලෝකයට

“අපේ පුතාට” යනුවෙන් නම් කර ඇති කයිලි කොස්මෙටික්ස් මුදලාලිලාගේ පුද්ගලික යූ ටියුබ් නාලිකාවට උඩුගත කර ඇති මිනිත්තු 10කට ආසන්න ක්ලිප් එක ඇගේ දෙවැන්නේ සිට අතපසු කළ නොහැකි අවස්ථා රාශියක් පෙන්වයි. ගැබ් ගැනීම සහකරු සමඟ ට්‍රැවිස් ස්කොට්: වැඩිමහල් සොහොයුරිය ස්ටෝමි ඇගේ මවගේ ළදරු ගැටිත්ත සිප ගනිමින්, සෝනෝග්‍රෑම් දෙස බැලීම, මාතෘ ඡායාරූප රූගත කිරීම් සහ ඇගේ ආකර්ෂණීය ළදරු ස්නානයේ තිරය පිටුපස අවස්ථා ඇතුළත් වේ.

“කයිලි සහ ට්‍රැවිස් සහ ස්ටෝමි සමඟ මෙම ගමනේ යෙදී සිටි සෑම කෙනෙකුටම ස්තූතියි කියන්නට මට අවශ්‍යයි, මන්ද එය පුදුමාකාර කාලයක් වූ අතර ඔබ ලෝකයේ හොඳම අම්මා ඔබයි,” ක්‍රිස් ජෙනර් කතාවක් කරමින් වීඩියෝවේ පවසයි. සාදයේදී. “අපි ගොඩක් සතුටු වෙනවා ස්ටෝමි ලොකු සහෝදරියක් වෙන එක ගැන.”

වීඩියෝ පටයේ පෙනී සිටින එකම ආච්චි සහ සීයා කාර්ඩෂියන්-ජෙනර් විවාහක නොවේ. ස්කොට්ගේ මව වන වැන්ඩා වෙබ්ස්ටර් ද ස්ටෝමිගේ උපන්දින සාදයට සහභාගී වෙමින් 24 හැවිරිදි මවට මිහිරි පණිවිඩයක් වාර්තා කරයි. “ඔයා දන්නවනේ, මේක තමයි එයාට හොඳම දේ වුණේ. මම මගේ පුතා තුළ වෙනස් පුද්ගලයෙක් දකිමි, ”වෙබ්ස්ටර් පවසන්නේ රැප් ගායකයා දෙමාපියෙකු වීම ගැන ය. “ඒ වගේම ඔයා, මම අද සාදයේදී කෙනෙක්ට කිව්වා, ඔයා මොනතරම් අපූරු අම්මා කෙනෙක්ද කියලා … මම ගොඩක් භාග්‍යවන්තයි, ඔබ මගේ මුනුබුරු මිනිබිරියන්ගේ මව වීම ගැන මම ගොඩක් සතුටු වෙනවා.”

වීඩියෝ පටයේ වෙනත් තැනක, කයිලි හෙළි කරන්නේ ඇගේ ගැබ්ගැනීමේ ආශාව දෙවන වරටත් ඇතුළත් වූ බවයි, “ස්ටීක්, දිවා ආහාරය සහ රාත්‍රී ආහාරය සඳහා රතු මස් සහ බේක් කළ අර්තාපල් වැනි, මගේ ආහාර වේල හා සමානයි. මස් ගොඩක්,” Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian සහ Kendall Jenner යන සියල්ලෝම ඔවුන්ගේ බාල සොහොයුරියට සහාය දැක්වීමේ පුද්ගලික පණිවිඩ යැවීමට උත්පතන කරති.

අවසානයේදී, ස්කොට් සහ ඇගේ පවුලේ අය සමඟ දරුවා වුල්ෆ් ප්‍රසූත කිරීමට කයිලි රෝහලට යයි, නමුත් ස්ටෝමි ඇගේ කුඩා සොහොයුරාගේ තවාන වෙත පූර්වගාමී චාරිකාවක් ලබා දෙන තුරු නොවේ, ලුවී වුටන් ටෙඩි බෙයාර් සහ කුඩා නයික් සපත්තු යුගල දුසිම් ගණනක් සකස් කර ඇත. පරිපූර්ණව වැසිකිලිය තුළ. Baby Wolf විය උපත පෙබරවාරි 2.

වෙනත් ප්‍රවෘත්තිවල, ස්කොට් උණුසුම් තත්වයක ගිලී ගියේය නීතිමය සටන 2021 හි වින්දිතයින්ට එරෙහිව මාසය මුලදී තාරකා ලෝකය ඔහුගේ අලුතින් දියත් කරන ලද පුණ්‍යායතනය පිළිබඳ ඛේදවාචකය ව්‍යාපෘතිය HEAL.

කයිලිගේ දෙවන ගැබ් ගැනීම ලේඛනගත කරන සමීප වීඩියෝව පහතින් නරඹන්න.

Next Post

Red Hot Chili Peppers හොලිවුඩ් Walk of Fame හි ස්ටාර් සමඟ ගෞරවයට පාත්‍ර වේ

Mon Mar 21 , 2022
ඔවුන් ලොස් ඇන්ජලීස් හි පිහිටුවා ඇත. ඔවුන්ගේ වඩාත්ම වාණිජමය වශයෙන් සාර්ථක ඇල්බමයක්, කැලිෆෝර්නිකේෂන්, නගරයේ සිහින දකින්නන්ට සංග්‍රහයක් ලෙස සේවය කළේය. දැන්, ඔවුන්ගේ ආරම්භය වසර 40 කට පමණ පසු, ද රතු සැර මිරිස් ගම්මිරිස් ඔවුන් නිවස ලෙස හඳුන්වන නගරයේ ඔවුන්ගේ නම මුද්‍රා කරති. කෑලි හතරක් පර්වතය සංගීත කණ්ඩායම තරුවකින් ගෞරව කරනු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.