කිං ප්‍රින්සස් ඇගේ දෙවන වසර ඇල්බමය වන ‘හෝල්ඩ් ඔන් බේබි’ 2022 නිකුත් කිරීම සඳහා සූදානම් කරයි

එතැන් සිට වසර තුනක කාලය තුළ රජ කුමරිය ඇයගේ මංගල ඇල්බමය එළිදැක්වීය ලාභ රැජිනනිදන කාමරයේ පංකා-පොප් සංවේදනය වැඩි ආශාවක් ඇත. දැන්, ඔවුන්ගේ යාච්ඤාවලට ඉක්මනින් පිළිතුරු ලැබෙනු ඇති බව පෙනේ.

සිකුරාදා (මාර්තු 18) ගායිකාව ඇගේ නවතම ගීතය නිකුත් කළාය “මගේ මිතුරන් සඳහා,” වසර ගණනාවක් තිස්සේ ඇය සමඟ රැඳී සිටින පුද්ගලයින්ට ස්තූති කිරීම කෙරෙහි අවධානය යොමු කරන ලද සංවේදී, විචිත්‍රවත් පොප් ගීතයක්. ගීතයට සමගාමීව, වේදිකාවෙන් පිටත මයිකේලා ස්ට්‍රෝස් ලෙස හැඳින්වෙන කිං ප්‍රින්සස්, ඇයගේ අතිශයින් අපේක්‍ෂිත දෙවන වසර ඇල්බමය, බබා ඉන්නමේ වසර අගදී නිකුත් වීමට නියමිතයි.

“උසස් පාසැලේ සිට මගේ හොඳම මිතුරන් දෙදෙනා ගැන ගීතයක් සමඟින් මෙම නව වාර්තාව නිකුත් කිරීම ආරම්භ කිරීම වඩා හොඳ වනු ඇතැයි මම සිතුවෙමි,” ස්ට්රෝස් මාධ්ය නිවේදනයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. “මේ ගෑනු ළමයි මාත් එක්ක වලවල්වල ඉඳලා තියෙනවා, වැඩිහිටියෙක් වෙලා මම එයාලත් එක්ක වැඩි කාලයක් ගත කරනකොට මට ඒ අය මගේ ගෙදර කියලා මතක් වෙනවා. එබැවින් මා සමඟ රැඳී සිටීම ගැන මගේ දේවදූත අශ්ව රැජින ඔබට ස්තූතියි. මම ඔබ සැමට ආදරය කරන අතර මෙම ගීතය ඔබට ලබා දෙන තෙක් මට බලා සිටිය නොහැක.

නව ඇල්බම චක්‍රයක් සමඟින් නව සංචාර කාලසටහනක් ද පැමිණෙන අතර, ස්ට්‍රෝස් දැනටමත් ඇගේ මීළඟ පියවර සූදානම් කරමින් සිටී. ඇය ද ඇය වෙත යන බව ගායිකාව තහවුරු කළේය ළදරු චාරිකාව රැඳී සිටින්න 2022 ජූලි මස මුලදී ආරම්භ වේ. ජූලි 5 වැනි දින වැන්කුවර් හි ක්වීන් එලිසබෙත් රඟහලේදී ආරම්භ වන මෙම සංචාරයේදී ලොස් ඇන්ජලීස් හි ග්‍රීක රඟහල සහ රේඩියෝ සිටි මියුසික් ඇතුළුව ලොව ප්‍රසිද්ධ ස්ථානවල ප්‍රථම වරට කිං ප්‍රින්සස් ප්‍රසංගය පවත්වනු ඇත. නිව් යෝර්ක් නගරයේ ශාලාව.

කිං කුමරියගේ “මගේ මිතුරන් සඳහා” වීඩියෝව පහතින් බලන්න:

Next Post

වසරේ ජනතා ප්‍රවෘත්ති සපයන්නා ලෙස Ada Derana විසින් නම් කරන ලදී

Mon Mar 21 , 2022
2022 SLIM-KANTAR Peoples Awards හි වසරේ ජනතා ප්‍රවෘත්ති සපයන්නා සඳහා වන සම්මානය Ada Derana විසින් දිනා ගන්නා ලදී. තවත්..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.