කිඩ් රොක් ටකර් කාල්සන් සම්මුඛ සාකච්ඡාවේදී ඔහු ‘අවලංගු කළ නොහැකි’ බව කියයි

කිඩ් රොක් ෆොක්ස් සමඟ සම්මුඛ සාකච්ඡාවකදී “අවලංගු කළ නොහැකි” බව ප්රකාශ කරයි පුවත් අදහස් ඉදිරිපත් කරන ටකර් කාල්සන් සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 21) විකාශය වීමට නියමිතයි. දක්ෂිණාංශික කථිකයා සති අන්තයේ සංවාදය පෙරදසුන් කළේ ඔහු සංවාදයෙන් වෙන් වූ විටය ටකර් කාල්සන් අද රෑ එහිදී ඔහු රැප් ගායකයෙකු වූ දක්ෂිණ රොකර්ගෙන් ඇසුවේ ඔහුගේ දැඩි අදහස් තිබියදීත් ඔහු අවලංගු කිරීමට මුහුණ නොදුන්නේ මන්දැයි යන්නයි.

“ඇයි ඔබව අවලංගු නොකළේ?” කාල්සන් ඇසීය පර්වතය51, ක්ලිප් එකේ.

කළු ටී ෂර්ට් එකක්, ඝන කළු කණ්ණාඩියක් සහ වාඩි වීම සඳහා “අපි ද පීපල්” ට්‍රක් රථ තොප්පියක් පැළඳ සිටි රොක් ප්‍රතිචාර දැක්වූයේ “මට අවලංගු කළ නොහැක. “මම ලොකු ආයතනික දේවල් එක්ක ඇඳේ ඉන්නේ නැහැ. දවස අවසානයේදී, මම බලා සිටින කිසිවෙක් නැත – වාර්තා සමාගම් නැත, ආයතනික අවශ්‍යතා නැත, කිසිවක් නැත. ඔබට මාව අවලංගු කළ නොහැක. ඔවුන් උත්සාහ කරන විට මම එයට කැමතියි. ”

දෙවන ක්ලිප් එකකින්, රොක් නැවත වරක් දෙවරක් දෝෂාභියෝගයට ලක් වූ හිටපු ජනාධිපති ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප්ට දැඩි සහයෝගයක් ලබා දුන්නේය – ඔහු සංචාරය කළා හිටපු රියැලිටි තරුවගේ නිල කාලය තුළ ධවල මන්දිරයේදී – කාල්සන්ට පැවසුවේ, “දැන් ඔබ ජෝ බයිඩන් සම්මුඛ සාකච්ඡාවක් නරඹන්නේ නම් සහ ඔබ ට්‍රම්ප් සම්මුඛ සාකච්ඡාවක් නරඹන්නේ නම්, ඔබ හරියට… ‘සැසඳීමක් නැත.’ ට්‍රම්ප්, ඔව්, ඔහු කතා කරන්නේ මාංචු පිටින්, මට තේරෙනවා ඒක මොන වගේද කියලා. සමහර විට ඔබ එය වැරදියි … ඔබ එය සහ අනෙක දන්නවා. ඒත් මම කැමතියි මෙතනින් කවුරුහරි එනවා කියලා [touches chest] මෙය කුමන්ත්‍රණය කරනවා දකිනවාට වඩා වරින් වර එය වැරදියට තේරුම් ගන්න.

රොක් පැවසුවේ ධවල මන්දිරයේ ට්‍රම්ප් අසල සිටගෙන හිටපු ජනාධිපතිවරයා නිතර නිතර පිටපතෙන් බැහැරව ඔහුගේ සකස් කළ සටහන් දෙස බැලූ බවත් පසුව අනපේක්ෂිත ස්පර්ශකයකට ගිය බවත් ඔහුට මතක ඇති බවයි. “ඔබ හරියට, ‘මෙය නියමයි!

ජනවාරි මාසයේදී රොක් ඔහුගේ රසිකයින්ට පැවසුවේ ඔහු එය කළ බවයි.සියලු පර්යේෂණ” සහ ඔහුගේ ඉදිරි නරක කීර්ති සංචාරය අප්‍රේල් 6 වන දින ඉන්දියානා හි ආරම්භ වන විට බොහෝ COVID-19 පූර්වාරක්ෂාවන් පහව යනු ඇතැයි ඔහුට පහසුවක් දැනුණි. ඔහුගේ දේශපාලනිකව ආරෝපණය වූ මෑත කාලීන ගීතය වන “අපි ද ජනතාව” – නොවැම්බර් මාසයේ සමාන දැඩි “ජීවත් වන්නේ කෙසේදැයි මට නොකියන්න” පිළිබඳ පසු විපරමේ වේදිකාවේ පහර දෙන පණිවිඩය සැලකිල්ලට ගනිමින් – රොක් පැවසුවේ ඔහු සංදර්ශන වාදනය කළහොත් ඔහු කුහකයෙකු වනු ඇති බවයි. වෙස්මුහුණ සමඟ සහ එන්නත් නියෝග.

“මිනිසුන් ඔවුන්ගේ f-king එන්නත් කාඩ්පත් අල්ලාගෙන වෙස්මුහුණු පැළඳ සිටින විට මම එහි වාඩි වී ‘ජීවත් වන්නේ කෙසේදැයි මට කියන්න එපා’ හෝ ‘අපි ජනතාව’ ගායනා කිරීමට යන්නේ යැයි ඔබ සිතන්නේ නම්, එය එසේ නොවේ. එය සිදු නොවේ, ”ඔහු එකල වීඩියෝ පණිවිඩයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේ, ඔහු බලමින් සිටි සමහර සංදර්ශන එකල ක්‍රියාත්මක වූ මහජන සෞඛ්‍ය නියෝග නිසා ලැයිස්තුවෙන් ඉවත් වූ බව සඳහන් කළේය.

Nashville-via-suburban Detroit Rock’s swampy 11th album, the 18-track නරක නමක්දැන් නිකුත් කර ඇති අතර “Ala-F–kin’-Bama,” සහ “The Nashville I Know” සහ “Still Somethin” වැනි ඇඳීම් රොකර් ඇතුළත් වේ.

පහත ක්ලිප් එක බලන්න.

Next Post

Meta "අන්තවාදී සංවිධානයක්" ලෙස ලේබල් කිරීමෙන් පසු රුසියාව Facebook සහ Instagram තහනම් කරයි

Mon Mar 21 , 2022
සමාජ මාධ්‍ය ජාල දෙක භාවිතා කිරීම සම්බන්ධයෙන් පුද්ගලයන් වගකිව යුතු නැත, නමුත් දැන්වීම් සඳහා ගෙවීම “අන්තවාදී” කණ්ඩායමකට මුදල් සැපයීම ලෙස සැලකිය හැකිය. සම්පූර්ණ පළ කිරීම බලන්න ›

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.