ඩී.අයි.ජි. නම විකුණා ගණිකා මඩමක් දාලා

නියෝජ්‍ය පොලිස්පතිවරයකුට අයත් බව පවසමින් පිලියන්දල කරදියාන ප්‍රදේශයේ රූමත් තරුණියන් යොදාගෙන පවත්වාගෙන ගිය ගණිකා නිවසක් වටලා තරුණියන් දෙදෙනෙකු ඇතුළු සිව්දෙනකු අද (21) සවස අත්අඩංගුවට ගත් බව පානදුර වලාන දූෂණ මර්ධන ප්‍රහාරක ඒකකය කියයි

Next Post

R&B/Hip-Hop සතියේ නැවුම් තේරීම්: කුමරිය Nokia, Mahalia, Doechii සහ තවත්

Mon Mar 21 , 2022
අලුත් සතිය, අලුත් නැවුම් තේරීම්. මේරිලන්ඩ් චිත්‍ර ශිල්පියාගේ රතු වේල්ගේ නව යොවුන් වියේ පද රචනයේ සිට රූපලාවන්‍ය ප්‍රමිතීන්ට අභියෝග කරන මහාලියාගේ සාපේක්ෂ ගීය දක්වා සතියේ නැවුම්ම නිකුතුවල නියැලෙන්න. රැප් ඔබේ වේගයට වඩා වැඩි නම්, අපි LA ගේම Tanna Leone සහ Brooklyn MC Leikeli47 සමඟ වෙරළ දෙකම ආවරණය කර ඇත. පහත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.