ඩේව්ගේ ‘ස්ටාර්ලයිට්’ දෙවන සතිය සඳහා එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාරයෙන් ඉහළින් බැබළෙයි

ඩේව්ගේ “Starlight” (Neighbourhood Recordings) UK ප්‍රස්ථාරයේ කිසිදු දීප්තිය නැති කර නොගනී, Aitch හි වේගයෙන් ආරම්භ වන “Baby” ට වඩා විස්මිත නිකුතුව අංක 1 ට ඉදිරියෙන් දෙවන සතියට ඇතුල් වේ.

“ස්ටාර්ලයිට්” නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල ප්‍රස්ථාරයේ රැඳී සිටීම සඳහා වෙළඳපල ප්‍රමුඛතම ධාරාවන් මිලියන 6.5 ක් රැස් කරයි. OCC බ්‍රිට් සම්මානලාභියාගේ සමුලුවේ දීර්ඝතම වාරය සඳහා වාර්තා කරයි (ෆ්‍රෙඩෝ සමඟ ඔහුගේ “Freaky Friday” සහයෝගීතාවය 2018 වසරේ අංක 1 ස්ථානයේ තනි සතියක් ලොග් විය).

නව රාමුවේ ඉහළම නව ප්‍රවේශය අයත් වේ අයිච්ගේ “Baby” (Capitol), බ්‍රිතාන්‍ය රැප් ගායක සහ ගීත රචකයාගේ හත්වන හොඳම 10 පෙනුම සඳහා අංක 2 න් ආරම්භ වේ.

තනි, Aitch සහ අශාන්තිසාම්පල “Rock Wit U (Aww Baby)”, 2003 සිට US R&B කලාකරුවන්ගේ හොඳම 10 පහර, සහ 2005 සිට අශාන්තිගේ පළමු ඉහළම පියාසර පෙනුම බවට පත් වේ.

මේ අතර, ඇමරිකානු ගායිකාවක් සහ නිළියක් පරෙවි කැමරන් “පෙම්වතා” (බාධා කරන්නා) 14-9 ඔසවන බැවින්, දැන් UK Top 10 කේවලයක් ගැන ආඩම්බර විය හැකිය. එය සීමිත සංස්කරණ අත්සන් තැටි මගින් බල ගැන්වෙන, පසුගිය සතිය පුරා එක්සත් රාජධානියේ විශාලතම CD අලෙවි ප්‍රමාණයට ස්තුතිවන්ත විය.

TikTok සංවේදනය Cat Burns ද “Go” (RCA/Since 93) 19-10ක් පුපුරවා හරිමින් ඉහළම 10 ස්ථානය ලබා ගනී.

මේගන් තී ස්ටාලියන් හා Dua Lipa crack the top 40 on debut on their own collaboration with “Sweetest Pie” (300 Entertainment), නව අංක 31. එය මෙගන්ගේ සිව්වන UK Top 40 හිට් සහ Dua ගේ 21 වන අවස්ථාවයි.

අවසාන වශයෙන්, නිෂ්පාදක Liilz 65-35 දක්වා ඉහළ ගොස් ZieZie විශේෂාංගී වන “Glad U Came” (Robots & Humans) වෛරස් අංකය සමඟින් Top 40 අතරට පළමු ස්ථානය ලබා ගනී. ධාවන පථය නියැදියක් රැගෙන යයි අවශ්‍ය අයගේ 2011 ප්‍රස්ථාර නායකයා “ඔබ පැමිණීම සතුටක්.”

Next Post

අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න

Mon Mar 21 , 2022
එන්නත් නොගත් අයට දැනුම් දීමක් කොවිඩ්-19 ක්රියාත්මක කිරීම සඳහා රජය විසින් ගෙන යන එන්නත්කරණය කිරීමේ වැඩසටහනට අනුව අද (21) දිනයේ ද ස්ථාන කිහිපයකම එම වැඩසටහන් ක්‍රියාත්මක වේ. එහි සෞඛ්‍ය‍ය අංශවල උපදෙස් මත එම වැඩසටහන් සිදුකෙරේනු ඇත. The post අද කොවිඩ් එන්නත් ලබාදෙන ස්ථාන මෙන්න appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.