තලෙයිමන්නාරමේ සිට තමිල්නාඩුවට පිහිනු ඔටිසම් දැරිය

ඔටිසම් රෝගයෙන් පෙළෙන විශේෂ අවශ්‍යතා සහිත දැරියක් ශ්‍රී ලංකාවේ තලෙයිමන්නාරමේ සිට ඉන්දියාවේ තමිල්නාඩුව දක්වා පිහිනා වාර්තාවක් තබා ඇත.

Next Post

මහ බැංකුවෙන් අලුත් කාසියක්

Mon Mar 21 , 2022
විස්සේ කාසි ලක්ෂ විස්සක් නිකුත් කරයි ජන හා නිවාස සංගණනයේ 150 වන සංවත්සරය නිමිත්තෙන් රුපියල් 20ක වටිනාකමක් ඇති සමරු කාසියක් ශ්‍රී ලංකා මහ බැංකුව නිකුත් කර ඇත. මුහුණතේ වටිනාකම රුපියල් 20කින් යුත් එම සංසරණ සම්මත සමරු කාසිය ජනාධිපති රාජපක්ෂ මහතා වෙත පිළිගැන්වීමේ ජනාධිපති ලේකම් කාර්යාලයේදී මහ බැංකු අධිපති අජිත් නිවාඩ් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.