පිට පිට 16 වැනි වරටත් වැඩම ජනතා කැමැත්ත ලංකාදීපයට

ජනප්‍රියතම පුවත්පතට හිමි ස්ලිම් නීල්සන් මහජන සම්මානය නොකඩවා 16 වැනි වරටත් දිනපතා ලංකාදීප පුවත්පත හිමිකරගන්නා ලදී.

Next Post

චෙස්ටර් බෙනින්ටන්ගේ වැන්දඹු තලින්ඩා චිත්තවේගීය සටහනකින් ඔහුගේ උපන්දිනය සමරයි: 'වේදනාව පහසු නොවේ'

Mon Mar 21 , 2022
චෙස්ටර් බෙනින්ටන් මේ වසරේ 46 වන වියට පා තබනු ඇත. ඔහුගේ බිරිඳ තලින්ඩා බෙනින්ටන් ඉරිදා (මාර්තු 20) හැඟීම්බර උපන්දින උපහාරයක් ලෙස එම අවස්ථාවට ගෞරව කළාය. ලින්කින් පාර්ක් පෙරමුණ, කවුද සියදිවි නසාගැනීමෙන් මිය ගියේය 2017 ජූලි මාසයේදී. “සුභ උපන්දිනයක් මගේ ආදරය!” ඇය උපන් දින තෑග්ගක් සමඟින් පෙනී සිටින චෙස්ටර්ගේ පැරණි ඡායාරූපයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.