පිට පිට 16 වැනි වරටත් වැඩිම ජනතා කැමැත්ත ලංකාදීපයට

ජනප්‍රියතම පුවත්පතට හිමි ස්ලිම් කැන්ටාර් මහජන සම්මානය නොකඩවා 16 වැනි වරටත් දිනපතා ලංකාදීප පුවත්පත හිමිකරගන්නා ලදී.

Next Post

Gloria Trevi 2022 Isla Divina US සංචාර දිනයන් නිවේදනය කරයි: එය 'නිදහසේ ගමනක්'

Mon Mar 21 , 2022
මෙක්සිකෝ නගරයේ Auditorio Nacional හි අලෙවි වූ සංදර්ශන හයකට පසුව, ග්ලෝරියා ට්‍රේවි ඇය සිය Isla Divina (Divine Island) සංචාරය එක්සත් ජනපදයට ගෙන එන බව සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කළාය. මෙය Trevi ගේ පළමු සංචාරය සනිටුහන් කරයි, ඇයගේ 2019 Diosa de la Noche ට පසුව, 2020 දී ගෝලීය වසංගතය හේතුවෙන් ඇයට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.