බස්නාහිර පළාතේ පාසල් වාර විභාග පිළිබඳ තීරණය

මුද්‍රණ පත්‍රිකා හිඟය හේතුවෙන් කල් දැමුණු බස්නාහිර පළාතේ රජයේ පාසල්වල 09, 10 සහ 11 ශ්‍රේණිවල වාර විභාග කලින් නියමිත පරිදි පැවැත්වෙන බව පළාත් අධ්‍යාපන දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. තව..

Next Post

ඩේව්ගේ 'ස්ටාර්ලයිට්' දෙවන සතිය සඳහා එක්සත් රාජධානියේ ප්‍රස්ථාරයෙන් ඉහළින් බැබළෙයි

Mon Mar 21 , 2022
ඩේව්ගේ “Starlight” (Neighbourhood Recordings) UK ප්‍රස්ථාරයේ කිසිදු දීප්තිය නැති කර නොගනී, Aitch හි වේගයෙන් ආරම්භ වන “Baby” ට වඩා විස්මිත නිකුතුව අංක 1 ට ඉදිරියෙන් දෙවන සතියට ඇතුල් වේ. “ස්ටාර්ලයිට්” නිල එක්සත් රාජධානියේ කේවල ප්‍රස්ථාරයේ රැඳී සිටීම සඳහා වෙළඳපල ප්‍රමුඛතම ධාරාවන් මිලියන 6.5 ක් රැස් කරයි. OCC බ්‍රිට් සම්මානලාභියාගේ සමුලුවේ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.