මත්පැන් බෝතලේ ආරක්ෂක ස්ටිකරය අනිවාර්ය කෙරෙයි

දේශීය මත්පැන් සඳහා ආරක්ෂක ස්ටිකරයක් ඇලවීම ලබන අප්‍රේල් මස පළවෙනිදා සිට අනිවාර්ය කෙරෙන බව සුරාබදු දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි.

Next Post

ග්‍රැමීස් තහනමෙන් පසුව, ට්‍රෙවර් නෝවා කන්යේ වෙස්ට් ආරක්ෂා කරයි: 'මම කිව්වේ උපදේශනය... අවලංගු කරන්න එපා'

Mon Mar 21 , 2022
ට්‍රෙවර් නෝවා ප්‍රතිවිපාක ගැන පමණක් නොව සංවාදය තුළද විශ්වාස කරයි. ඉරිදා (මාර්තු 20), ද දෛනික සංදර්ශනය යේ (කලින් හැඳින්වූයේ) ගේ ආරක්‍ෂාවට සත්කාරකයා පැමිණියේය Kanye West), ඔහුගේ මෑත කාලීන සබැඳි ක්‍රියාකාරකම් හේතුවෙන් රැප් ගායකයා යම් සංවාදයකින් තොරව සාරාංශගත නොකළ යුතු බවට තර්ක කරයි. “මම කිව්වේ Kanye Canye අවලංගු කරන්න එපා කියලා” […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.