මල්වතු අස්ගිරි මහනායක හිමිවරු කරුණු 14කින් ජනපතිට ලිපියක් ලියති

තිරසාර සංවර්ධනය සඳහා සැලැස්මක් සකස් කිරීම සඳහා දෙස් විදෙස් විද්වතුන්ගේ සර්ව පාක්ෂික සමුළුවක් කැඳවීමේ වැදගත්කම සහ තවත් කරුණු 13ක් අවධාරණය කරමින් මල්වතු සහ අස්ගිරි මහනායක හිමිවරුන් ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා වෙත ලිපියක් ඉදිරිපත් කර තිබේ. තව..

Next Post

විදුලිබල ඇමැතිගේ රියැදුරාට පිහියෙන් ඇන මරා දමයි

Mon Mar 21 , 2022
විදුලි බල හා බළ ශක්ති අමාත්‍ය ගාමිණි ලොකුගේ මහතාගේ රියදුරුට පිළියන්දල මාවිත්තර පිහිටි රියදුරැගේ නිවස ඉදිරිපිටදී අද රාත‍්‍රී 8.00ට පමණ යතුරුපැදිකරුවකු විසින් පිහයකින් ඇණ ඝාතනය කර ඇතැයි කැස්බෑව පොලිසියය කියයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.