මෙගන් තී ස්ටාලියන්ගේ ලේබලය ඇගේ ‘භූමි රහිත’ ඇල්බම හිමිකම් වලට එරෙහිව

මේගන් තී ස්ටාලියන්ගේ වාර්තා ලේබලය සඳුදා (මාර්තු 21) ඇයගේ මෑත කාලීන නඩුවට ප්‍රතිප්‍රහාරයක් එල්ල කරමින්, ඇය මෑත කාලීනව කියා ඇති බවට ප්‍රති නඩුවක් ගොනු කළේය The Hotties සඳහා යමක් පැහැදිලිවම ඇයගේ වාර්තා ගනුදෙනුව යටතේ “ඇල්බමයක්” ලෙස සුදුසුකම් නොලබයි.

නව ගොනු කිරීමේදී, 1501 සහතික ලත් එන්ටර්ටේන්මන්ට් ස්ටාර්ට එරෙහිව නඩු පවරන ලදී. පසුගිය මාසයේ ගොනු කරන ලදී ලේබලය ගණන් කිරීම ප්‍රතික්ෂේප කරමින් අසාධාරණ ලෙස ඇයව තම ගණුදෙනුවට සිරකර තබා ගැනීමට උත්සාහ කරන බව ඇය ප්‍රකාශ කිරීමෙන් පසු “පදනම් විරහිත” ලෙස හොටීස් ඇයගේ නිදහස් කිරීමේ වගකීම් දෙසට.

හූස්ටන් උසාවියට ​​පක්ෂව තීන්දුවක් දෙන ලෙස ඉල්ලා සිටිමින්, 1501 ස්ටැලියන් මුදා හැරීමේ නව ද්‍රව්‍ය අඩංගු වූයේ මිනිත්තු 29ක් පමණක් බවත් ලේබලය මගින් පූර්ව අනුමැතිය ලබා දී නොමැති බවත් පැවසීය.

“එක් එක් ‘ඇල්බමය’ තුළ කලින් නිකුත් නොකළ සංගීත සංයුතිවල ඇගේ චිත්‍රාගාර ප්‍රසංගවල නව ප්‍රධාන පටිගත කිරීම් දොළහක්වත් ඇතුළත් විය යුතු බව MTS දනී,” ලේබලයේ නීතිඥවරයා ලිවීය. ස්ටීවන් එම් සාගර්. “එක් එක් ඇල්බමයට ඇතුළත් කළ යුතු සංගීත සංයුතිය 1501 අනුමත කරන බව ඇය දනී. ඒ කිසිවක් මෙහි සිදු නොවූ බව MTS දන්නවා.

Stallion සහ 1501 වසර දෙකකට වැඩි කාලයක් උසාවියේ එහා මෙහා යමින් සිටිති. ඇය මුලින් කියා සිටියේ ලේබලය සහ නිර්මාතෘ කාල් ක්‍රෝෆර්ඩ් තරුණ වියේදී “නොසැලකිලිමත්” වාර්තාගත ගනුදෙනුවක් අත්සන් කිරීමට ඇයව රවටා ඇති බවත්, බීටීඑස් හි රීමික්ස් එකක් වැනි ද්‍රව්‍ය මුදා හැරීමට ලේබලය අසාධාරණ ලෙස අවහිර කරන බවට දෙපාර්ශ්වයම ප්‍රකාශ කළ බවත්ය. “බටර්” මත ස්ටාලියන් විශේෂාංග කලාකරුවෙකු විය.

පසුගිය මාසයේ, 1501 වර්ගීකරණය කිරීම ප්‍රතික්ෂේප කළ බව පවසමින් ස්ටාලියන් ඇගේ නව නඩුව ගොනු කළාය හොටීස් ඇල්බමයක් ලෙස. ලේබලය සඳහා නිශ්චිත ඇල්බම ප්‍රමාණයක් නිකුත් කිරීමට රැප් ගායකයා ගිවිසුම්ගතව බැඳී සිටින බැවින් එය තීරණාත්මක ප්‍රශ්නයකි. Stallion නම් ඇල්බමයක් පමණක් ඉතිරි වනු ඇත හොටීස් සමස්තය දෙසට ගණනය කෙරේ.

“1501 හි නව තනතුර, ඇල්බමය නිකුත් කිරීමෙන් මාස කිහිපයකට පසුව, පැහැදිලිවම, විශාල වියදමක් දරා, සද්භාවයෙන් නොව, පීට්ගෙන් තවදුරටත් ප්‍රයෝජන ගැනීමට උත්සාහ කිරීමේ උපක්‍රමයක්” යැයි ඇගේ නීතිඥයින් එකල ලිවීය.

සඳුදා ප්‍රතිවිරුද්ධ නඩුවේදී, ලේබලයේ නීතීඥයින් ඇල්බමය පිළිබඳ ස්ටාලියන්ගේ “පදනම් විරහිත” ප්‍රකාශයන් පමණක් නොව, ඔවුන්ගේ පුළුල් ලෙස ඇගේ සමස්ත උපායමාර්ගය ගැන ඉලක්ක කර ගත්හ. නීතිමය යුද්ධය.

1501 හි නීතීඥයන් ලියා ඇත්තේ ඇගේ පෙර නඩු විභාගයේ “අමුතු හිමිකම්” ඔප්පු කිරීමට අපොහොසත් වීමෙන් පසුව, ඇය 2021 මාර්තු මාසයේදී නිශ්ශබ්දව බේරුම්කරණ ගිවිසුමක් අත්සන් කර ඇත – නමුත් පසුව ගනුදෙනුව ප්‍රතික්ෂේප කර එහි පැවැත්ම ප්‍රතික්ෂේප කළාය. එම සමථය බලාත්මක කිරීම සඳහා ඉදිරි නඩු විභාගයකට මුහුණ දී සිටින ඔවුන් පවසන්නේ ඇය ඇගේ පැරණි නඩුව ඉවත් කර නව නඩුව පසුගිය මාසයේ ගොනු කළ බවයි.

මෙම නඩුව වෙනත් ආකාරයකින් Stallion වෙත නැවත නැවතත් වෙඩි තබා ඇත. 1501 පැවසුවේ “වෙනත් වාර්තා ලේබලයක් එසේ කිරීමට උනන්දුවක් නොදක්වන විට එය ඇයව අත්සන් කර ඇති” බවත්, ඇය තම කළමනාකාරිත්වයේ සේවාදායකයින් ඒත්තු ගැන්වීමට උත්සාහ කිරීම සඳහා සංගීත ක්ෂේත්‍රයේ කුප්‍රකට ආයතනයක් වන Roc Nation සමඟ සම්බන්ධ වූ නිසා ඇය නඩු විභාගය අවුලුවා ඇති බවත්ය. ඔවුන්ගේ වාර්තා ලේබල අත්හැරීමට.”

ස්ටැලියන් වෙනුවෙන් නීතිඥයෙක් සඳුදා අදහස් දැක්වීම සඳහා ඉල්ලීමක් වහාම ආපසු ලබා දුන්නේ නැත.

Next Post

5 වන සතිය: සතියේ බේස්බෝල් ක්‍රීඩකයින්

Mon Mar 21 , 2022
අග්නිදිග සමුළුව 2022 බේස්බෝල් වාරයේ 5 වන සතිය සඳහා සතියේ ක්‍රීඩකයින් ප්‍රකාශයට පත් කරයි.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.