මෙම ආච්චි රොබ් සොම්බිගේ ‘ඩ්‍රැගුලා’ හි කැරෝකී කවරයක් මරා දමනු ඔබ දැක ගත යුතුය

ආච්චි කෙනෙක් ඇගේ ආවරණයට ස්තූතිවන්ත වෙමින් වෛරස් වී ඇත රොබ් සොම්බිගේ “ඩ්‍රැගුලා”, සහ 1998 සම්භාව්‍ය මෙබඳු ප්‍රසංගයක් ඔබ කිසි දිනෙක දැක නැති බවට අපට පොරොන්දු විය හැකිය.

“ආච්චි මැරුවා විතරයි රොබ් සොම්බි,” TikTok පරිශීලකයෙක් උතුරු ඩැකෝටා හි ෆාගෝ හි කලාකරුවාගේ පළමු ඒකල තනි ගීතයට ක්ෂණිකව කැපී පෙනෙන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසියෙකුගේ වීඩියෝවට ඉහළින් ලිවීය. කැරෝකී බාර්.

සුදු හිසකෙස් ඇති දැඩි පාෂාණ ලෝලීන් විලාප නඟන අතර, “මළ මම මීයා / බළලාට මංගල්‍යය / ටෙන්ඩර් ලොම් / ඔබ මිය යන විට / වළවල් හාරා මායාකාරියන් හරහා පිච්චෙනවා / මම පිටුපසට පහර දෙමි. මගේ ඩ්‍රැගුලාව/ වලවල් හරහා හාරා මායාකාරියන් හරහා පුළුස්සා දමමි/ මම මගේ ඩ්‍රැගුලාගේ පිටුපසට පහර දෙමි, ”ටික්ටෝකර් ප්‍රකාශ කළේ, “මීට වඩා හොඳ දෙයක් මම කවදාවත් දැක නැත” යන ශීර්ෂ පාඨයේ ය.

1998 Zombie ගේ ඒකල ඇල්බමයේ ප්‍රධාන ගීතය ලෙස “Dragula” මුලින් නිකුත් විය හෙල්බිලි ඩිලක්ස් සහ අංක 2 හි උපරිමයට පත් විය දැන්වීම් පුවරුවගේ ක්රියාකාරී රොක් එම නොවැම්බර් සටහන. එතැන් සිට දශක කිහිපය තුළ, එය අංක 3 ට ගොඩබෑම ඇතුළු විවිධ ප්‍රස්ථාරවල ද බලපෑමක් ඇති කර ඇත. හාඩ් රොක් ඩිජිටල් ගීත අලෙවිය 2013 නොවැම්බර් මාසයේ ප්‍රස්ථාරය සහ අංක 15 Hard Rock Streaming ගීත පසුගිය වැටීමේ වගුව.

පැය කිහිපයකට පෙර, සොම්බි නිවේදනය කළේය ඔහු මේ ගිම්හානයේදී මුඩ්වේන් සමඟ ඔහුගේ ඒකාබද්ධ ෆ්‍රීක්ස් ඔන් පැරේඩ් චාරිකාවට පිටත්ව යන බව. උතුරු ඇමරිකාව හරහා 21-දින චාරිකාව ජූලි 20 වන දින ශාන්ත ලුයිස් හි හොලිවුඩ් පාර්ක් කැසිනෝ ඇම්ෆිතියටරයේදී ආරම්භ කිරීමට නියමිතයි, Mo. Static-X සහ Powerman 5000 ආරම්භක ක්‍රියා ලෙස සේවය කරනු ඇත.

“Dragula” හි වෛරස් කැරෝකී අනුවාදය පහතින් නරඹන්න.

@aprilbaumsawa

මීට වඩා හොඳ දෙයක් මම කවදාවත් දැකලා නැහැ. @රොබ් සොම්බි #ඩ්‍රැගුලා #ෆාගෝ #උතුරු කොටා #කැරෝකේ අභියෝගය

♬ මුල් ශබ්දය – April Baumsway

Next Post

අරියානා ග්‍රෑන්ඩ් දැවැන්ත ලෙනී-කිකෝ පැසිග් රැලිය 'බ්‍රේක් ෆ්‍රී' ගායනයේ වීඩියෝව බෙදා ගනී

Mon Mar 21 , 2022
පිලිපීනයේ අතිවිශාල ජනකායක් පිලිපීනයේ පැසිග් හි එමරල්ඩ් මාවත වෙත ඉරිදා (මාර්තු 20) ජනාධිපති අපේක්ෂක උප ජනාධිපති ලෙනී රොබ්‍රෙඩෝ සහ ඇයගේ සහකරු සෙන් ෆ්‍රැන්සිස් “කිකෝ” පැන්ගිලිනන් ගේ ප්‍රචාරක රැලිය සඳහා රැගෙන ගියහ. සහයෝගය දක්වන අතරේ කට්ටිය සිංදු කියන්න ගත්තා අරියානා ග්රෑන්ඩ්ගේ 2014 හි ජනප්‍රිය, “බ්‍රේක් ෆ්‍රී” සහ අධි ශක්ති මොහොත සමාජ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.