ලිට්‍රෝ ගෑස් තොග හෙටින් ඉවරයි

ලිට්‍රෝ සමාගම සතු ගෑස් තොග හෙට (22) රාත්‍රී අවසන්වීමට බොහෝ දුරට ඉඩ ඇතැයි ලිට්‍රෝ සමාගමේ උසස් නිලධාරියෙක් අද පස්වරුවේ ‘ලංකාදීප’යට පැවසීය.

Next Post

සුරාබදු දෙපාර්තමේන්තුවෙන් නිවේදනයක්

Mon Mar 21 , 2022
දේශීය මත්පැන් බෝතලයට අප්රේල් 1 සිට සිදුවන්න යන දේ දේශීය මත්පැන් සඳහා ආරක්ෂිත ස්ටිකරයක් ඇලවීම් අප්රේල් මස 01 වනදා සිට අනිවාර්ය කර ඇති බව සුරබදු දෙපාර්තමේන්තුව පවසයි. එහි මාධ්‍ය ප්‍රකාශක සූරබදු අධිකාරි කපිල කුමාරසිංහ මහතා විසින් ආරක්ෂිත ස්ටිකරය ඇල කටයුතු පසුගිය ජනවාරි මස ආරම්භ විය. එම ආරක්‍ෂිත දීප්තිය මුද්‍රණය කිරීමේදී […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.