විදුලිබල ඇමැතිගේ රියැදුරාට පිහියෙන් ඇන මරා දමයි

විදුලි බල හා බළ ශක්ති අමාත්‍ය ගාමිණි ලොකුගේ මහතාගේ රියදුරුට පිළියන්දල මාවිත්තර පිහිටි රියදුරැගේ නිවස ඉදිරිපිටදී අද රාත‍්‍රී 8.00ට පමණ යතුරුපැදිකරුවකු විසින් පිහයකින් ඇණ ඝාතනය කර ඇතැයි කැස්බෑව පොලිසියය කියයි.

Next Post

2022 නැටුම්/ඉලෙක්ට්‍රොනික ග්‍රැමී පෙරදසුන: ඇතුළත් කිරීම් පිළිබඳ සිල්වන් එසෝ, මාෂ්මෙලෝට එරෙහිව තරඟ කිරීම සහ නැටුම් කාණ්ඩවල 'අමුතු සැසඳීම්'

Mon Mar 21 , 2022
සංස්කාරක සටහන්: මෙම ලිපි මාලාවේ, දැන්වීම් පුවරුව නටන්න වෙතින් සෑම 2022 ග්‍රැමි නාමිකයෙකු සමඟම කතා කරයි නර්තන/ඉලෙක්ට්‍රොනික කාණ්ඩ 64 වැනි වාර්ෂික ග්‍රැමී සම්මාන උළෙලට පෙර අප්‍රේල් 3 වෙනිදා, ලාස් වේගාස්, NV හිදී. චැපල් හිල් සහ ලාස් වේගාස්, ඉබිසා සහ බර්ලින් වැනි නැටුම් සංගීත මධ්‍යස්ථාන අතර සැලකිය යුතු ප්‍රමාණයක් වචනාර්ථයෙන් සහ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.