‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ ස්ටාර් රේචල් සෙග්ලර් ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලට ආරාධනා කර නැති බව හෙළි කරයි | Billboard News

‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ තරුවක් වන රේචල් සෙග්ලර්, චිත්‍රපටය හොඳම චිත්‍රපටය සඳහා නිර්දේශ වී තිබියදීත්, මේ මස අගදී පැවැත්වෙන ඇකඩමි සම්මාන උළෙලට ආරාධනාවක් නොලැබීම පිළිබඳව සමාජ මාධ්‍ය ඔස්සේ අදහස් පළ කළේය.

Next Post

මෙම ආච්චි රොබ් සොම්බිගේ 'ඩ්‍රැගුලා' හි කැරෝකී කවරයක් මරා දමනු ඔබ දැක ගත යුතුය

Mon Mar 21 , 2022
ආච්චි කෙනෙක් ඇගේ ආවරණයට ස්තූතිවන්ත වෙමින් වෛරස් වී ඇත රොබ් සොම්බිගේ “ඩ්‍රැගුලා”, සහ 1998 සම්භාව්‍ය මෙබඳු ප්‍රසංගයක් ඔබ කිසි දිනෙක දැක නැති බවට අපට පොරොන්දු විය හැකිය. “ආච්චි මැරුවා විතරයි රොබ් සොම්බි,” TikTok පරිශීලකයෙක් උතුරු ඩැකෝටා හි ෆාගෝ හි කලාකරුවාගේ පළමු ඒකල තනි ගීතයට ක්ෂණිකව කැපී පෙනෙන ජ්‍යෙෂ්ඨ පුරවැසියෙකුගේ වීඩියෝවට […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.