2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන: අන්තර්ජාලය හරහා සංදර්ශනය නරඹන්නේ කෙසේද

විශාල සංදර්ශනයට සූදානම්ද? එම 2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) ලොස් ඇන්ජලීස් හි සිද්ධස්ථාන ශ්‍රවණාගාරයේ සිට විශේෂ දර්ශන සහිතව සජීවීව විකාශය කෙරේ. ලිල් නාස් එක්ස්, ඔලිවියා රුද්රිගෝ, සිල්ක් සොනික්Måneskin, David Guetta, Avril Lavigne සහ තවත්.

IHeartRadio Icon සම්මානයෙන් පිදුම් ලබන Jennifer Lopez සමග Meghan Thee Stallion, Jason Aldean, John Legend, Charlie Puth සහ Måneskin ප්‍රකාශිත රංගන ශිල්පීන් අතර වේ.

මෙම වසරේ නම් කළ අය අතරට Rodrigo සහ Megan, මෙන්ම Justin Bieber, Adele, Doja Cat, Lil Nas X, Machine Gun Kelly, Imagine Dragons, Bad Bunny, Dua Lipa, Taylor Swift, Silk Sonic, BTS, Billie Eilish, The Kid LAROI ඇතුළත් වේ. , Moneybagg Yo, HER, Foo Fighters, Pop Smoke, SZA, Drake, Ed Sheeran, Måneskin , Giveon, Jason Aldean, Ariana Grande, Daniel Caeser, The Weeknd, Five Finger Death, Punch, Cardi B, AJR, Carrie Underwood, Jazmine Sullivan, Luke Combs, The Pretty Reckless, All Time Low, Twenty One Pilots සහ Blackbear.

Billy Porter, Shaun White, Willow Smith, Robin Thicke, Nicole Scherzinger, Gina Torres, Oliver Hudson, Taylor Momsen, Lainey Wilson, Dove Cameron සහ Danica McKellar ද ප්‍රදර්ශනයට පැමිණීමට නියමිතය.

නවවන වාර්ෂික iHeart Music සම්මාන 2021 දී iHeartRadio මධ්‍යස්ථානවල සහ iHeartRadio යෙදුමේ වැඩිපුරම වාදනය වූ කලාකරුවන් සහ ගීත සමරයි, 2022 සඳහා ඉදිරියට එන ජනප්‍රිය ගීතවල පෙරදසුනක් පිරිනමයි. මෙම සංදර්ශනය විධායක නිශ්පාදනය Joel Gallen විසින්, Tentth Planet සඳහා; සහ iHeartMedia සඳහා John Sykes, Tom Poleman සහ Bart Peters.

2022 iHeartRadio සම්මාන මාර්ගගතව නොමිලේ නරඹන්නේ කෙසේද

East Coast නරඹන්නන්ට 2022 iHeartRadio සංගීත සම්මාන රාත්‍රී 8 ට Fox හි සජීවීව නැරඹිය හැකි අතර, පටිගත කරන ලද ප්‍රමාද වූ සංස්කරණයක් West Coast සඳහා රාත්‍රී 8 ට PT සඳහා විකාශය වේ. මීට අමතරව, වැඩසටහන iHeart Media ගුවන්විදුලි මධ්‍යස්ථානවල සහ iHeart Radio යෙදුමෙන් විකාශනය කෙරේ.

දැනටමත් කේබල් හෝ සජීවී රූපවාහිනී සැලැස්මක් ඇති අය (හෝ හොඳ පැරණි මෝස්තරයක් රූපවාහිනී ඇන්ටනාව) ඔබේ රූපවාහිනී පෙළගැස්ම මත සංදර්ශනය සොයා ගැනීමට එතරම් අපහසු නොවිය යුතුය: නාලිකා තොරතුරු සඳහා ඔබේ දේශීය ලැයිස්තුගත කිරීම් පරීක්ෂා කිරීමට වග බලා ගන්න. සංදර්ශනය මාර්ගගතව නැරඹීමට, පිවිසෙන්න Fox.com ප්‍රවාහ විකල්ප සඳහා (ඔබට සජීවී අන්තර්ගතයට ප්‍රවේශ වීමට රූපවාහිනී සැපයුම්කරුවෙකු හෝ ගිණුම් පුරනය වීමට අවශ්‍ය වනු ඇත).

කේබල් නැද්ද? ප්‍රවාහ සැලැස්මක් උත්සාහ කරන්න. Sling TV නොමිලේ දින තුනක අත්හදා බැලීමකින් පසු මසකට ඩොලර් 35 කින් ආරම්භ වේ. ඔබට A&E, Bravo, MTV, BET, VH1, E!, Freeform, TLC සහ අනෙකුත් කේබල් නාලිකා සහ DVR ගබඩාව සමඟින් Fox, ABC, CBS සහ NBC වැනි සජීවී සහ දේශීය නාලිකා ලැබෙනු ඇත.

ඔබේ අයවැයේ වැඩි ඉඩක් තිබේ නම්, සෘජු රූපවාහිනී ප්‍රවාහය නව ගනුදෙනුකරුවන්ට මාස තුනක් පුරා ඩොලර් 30ක් ඉතිරි කරන ගනුදෙනුවක් ඇත. සීමිත කාලයක් සඳහා පමණක්, සජීවී රූපවාහිනිය, දේශීය සහ කේබල් නාලිකා, ඉල්ලුමට අනුව නාලිකා සහ වලාකුළු DVR ගබඩාව නැරඹීම සඳහා ප්‍රවාහ සැලසුම් මසකට $59.99 (සාමාන්‍ය $69.99) ආරම්භ වේ. ප්‍රවර්ධන වැඩසටහනේ නොමිලේ දින පහක අත්හදා බැලීමක් ඇතුළත් වන අතර එය අප්‍රේල් 4 වැනිදා අවසන් වේ. තවද, ඔබට ඕනෑම වේලාවක අවලංගු කළ හැක.

Hulu+ සජීවී රූපවාහිනිය සජීවී රූපවාහිනිය සඳහා තවත් අයවැය-හිතකාමී විකල්පයකි. එය මසකට ඩොලර් 69.99 ක් වන අතර, ඔබට නොමිලේ අත්හදා බැලීමක් නොලැබෙන අතර, ඔබට සජීවී නාලිකා 75 කට වඩා ප්‍රවේශය සහ Disney+ සහ ESPN+ සමඟින් සම්පූර්ණ Hulu ප්‍රවාහ පුස්තකාලය වෙත ප්‍රවේශය ලැබෙනු ඇත.

Next Post

කයිලි ජෙනර් වුල්ෆ් සඳහා කැප වූ මිහිරි වීඩියෝව බෙදා ගනී: නරඹන්න

Mon Mar 21 , 2022
කයිලි ජෙනර් අවසානයේ රසිකයන්ට තිරයෙන් පිටුපස දසුනක් ලබා දුන්නේය පිළිගන්නවා ඇගේ පුතා වුල්ෆ් සඳුදා (මාර්තු 21) බෙදාගත් වටිනා වීඩියෝවකින් ලෝකයට “අපේ පුතාට” යනුවෙන් නම් කර ඇති කයිලි කොස්මෙටික්ස් මුදලාලිලාගේ පුද්ගලික යූ ටියුබ් නාලිකාවට උඩුගත කර ඇති මිනිත්තු 10කට ආසන්න ක්ලිප් එක ඇගේ දෙවැන්නේ සිට අතපසු කළ නොහැකි අවස්ථා රාශියක් පෙන්වයි. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.