Glass Animals’ Heat Waves’ Billboard Global Charts දෙකේම රජකම් කරයි

වීදුරු සතුන්“උණුසුම් තරංග” ලෝකයේ උණුසුම්ම ගීතය ලෙස පවතී, එය නායකත්වය දෙයි Billboard Global 200 හතරවන සතිය සඳහා වගුව සහ Billboard Global Excl. එක්සත් ජනපදය දෙවන රාමුව සඳහා ශ්රේණිගත කිරීම.

ප්‍රස්ථාර දෙක (2020 සැප්තැම්බර් මාසයේදී ආරම්භ වූ) ලුමිනේට් විසින් කලින් MRC දත්ත සම්පාදනය කරන ලද පරිදි ලොව පුරා ප්‍රදේශ 200කට වඩා වැඩි ගණනකින් ප්‍රවාහය සහ විකුණුම් ක්‍රියාකාරකම් මත පදනම්ව ගීත ශ්‍රේණිගත කරයි. Billboard Global 200 ලොව පුරා දත්ත සහ Billboard Global Excl ඇතුළත් වේ. එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාරය එක්සත් ජනපදය හැර ප්‍රදේශවලින් දත්ත සමන්විත වේ

ප්‍රස්ථාර ශ්‍රේණිගත කිරීම් පදනම් වී ඇත්තේ ශ්‍රව්‍ය සහ දෘශ්‍ය සංගීත සේවාවල දායකත්ව සහ දැන්වීම්-සහාය දක්වන ස්ථර දෙකෙහිම නිල-පමණක් ප්‍රවාහයන් මෙන්ම බාගැනීම් විකුණුම් ඇතුළත් වන බරැති සූත්‍රයක් මතය ලෝකය, ප්‍රස්ථාර ගණනය කිරීම් වලින් බැහැර කර ඇති සෘජු-පරිභෝගික (D2C) අඩවි වලින් විකුණුම් සමඟ.

සිව්වන සතිය සඳහා ගෝලීය 200 ට ඉහළින් ‘තාප තරංග’

Glass Animals හි “Heat Waves” සිව්වන සතියටත් Billboard Global 200 ප්‍රස්ථාරයේ අංක 1 ස්ථානයට පත් වේ. ලැයිස්තුවේ බ්‍රිතාන්‍ය ක්වාර්ටෙට් හි පළමු නායකයා මාර්තු 11-17 ලුහුබැඳීමේ සතිය තුළ ප්‍රවාහ මිලියන 56.8 ක් (2% කින් ඉහළ ගොස්) සහ 5,500 (8% කින් පහළට) ලොව පුරා අලෙවි විය.

සැලකිය යුතු ලෙස, “Heat Waves” මෙතෙක් කණ්ඩායම් අතර දීර්ඝතම ගෝලීය 200 ආධිපත්‍යය සඳහා බැඳී ඇති අතර, 2020-21 හි BTS හි “ඩයිනමයිට්” හි සති හතරක රීතියට ගැලපේ.

GAYLE ගේ “abcdefu” Global 200 හි අංක 2 ස්ථානයේ පවතී, සති හතරකට පසු අංක 1 ට; The Kid LAROI සහ Justin Bieber ගේ “Stay” 4-3 ක් ඔසවයි, සති 11ක සමස්ත වාර්තාවකින් පසු අංක 1; ඩ්‍රැගන්ස් සහ JID හි “සතුරා” එහි අංක 3 ඉහළ සිට අංක 4 දක්වා ලිස්සා යයි; සහ එල්ටන් ජෝන් සහ ඩුවා ලිපාගේ “සීතල හදවත (Pnau Remix)” අංක 3 ට ළඟා වූ පසු අංක 5 හි නැවත නැවතත් සිදු වේ.

Global Excl හි ‘තාප තරංග’ අංක 1. දෙවන සතිය සඳහා එක්සත් ජනපදය

Glass Animals හි “තාප තරංග” Billboard Global Excl වෙත සමගාමීව අණ කරයි. දෙවන සතිය සඳහා එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාරය, මාර්තු 11-17 ලුහුබැඳීමේ සතිය තුළ එක්සත් ජනපදයෙන් පිටත ප්‍රදේශ වල ප්‍රවාහ මිලියන 42.5 (2% දක්වා) සහ 2,300 (7% පහත වැටීම) සමඟ අලෙවි විය.

Global Excl හි ශ්‍රේණිගත කිරීම් සහ චලනයන්. එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාරයේ ඉහළම පහ Global 200 පිළිබිඹු කරයි, මන්ද, “තාප තරංග” ට පහළින්, GAYLE හි “abcdefu” Global Excl හි අංක 2 හි ස්ථාවර වේ. එක්සත් ජනපදය, එහි වාර්තාගත සති නවයක පාලනයෙන් පසුව; Kid LAROI සහ Bieber’s “Stay” සති නවයකට පසු අංක 1 (“abcdefu,” “Stay” සහ Olivia Rodrigo ගේ “රියදුරු බලපත්‍රය” සමුලුවේ ගත කළ වැඩිම සති සඳහා ලකුණ බෙදා ගනී); ඩ්‍රැගන්ස් සහ JID හි “සතුරා” එහි අංක 3 හොඳම ස්ථානයේ සිට අංක 4 ට පසුබැස යයි සිතන්න. සහ Elton John සහ Dua Lipa ගේ “Cold Heart (Pnau Remix)” අංක 2 ට ළඟා වූ පසු අංක 5 හි පවතී.

Billboard Global 200 සහ Billboard Global Excl. එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාර (2022 මාර්තු 26 දිනැති) හෙට (මාර්තු 22) Billboard.com හි යාවත්කාලීන වේ. ප්‍රස්ථාර දෙකම සඳහා, හොඳම මාතෘකා 100 Billboard.com හි සියලුම පාඨකයන්ට ලබා ගත හැකි අතර, සම්පූර්ණ 200-මාතෘකා ශ්‍රේණිගත කිරීම් Billboard Pro මත දෘශ්‍යමාන වේ, දැන්වීම් පුවරුවගේ දායකත්වය මත පදනම් වූ සේවාව. සියලුම ප්‍රස්ථාර පුවත් සඳහා, ඔබට Twitter සහ Instagram යන දෙකෙහිම @billboard සහ @billboardcharts අනුගමනය කළ හැක.

ලුමිනේට්, ස්වාධීන දත්ත සපයන්නා දැන්වීම් පුවරුව ප්‍රස්ථාර, සතිපතා ප්‍රස්ථාර ශ්‍රේණිගත කිරීම් සම්පාදනය කිරීමේදී භාවිතා කරන සියලුම දත්ත ඉදිරිපත් කිරීම් පිළිබඳ සම්පූර්ණ සහ සම්පූර්ණ සමාලෝචනයක් සම්පූර්ණ කරයි. අවසාන ප්‍රස්ථාර ගණනය කිරීම් සිදු කර ප්‍රකාශයට පත් කිරීමට පෙර ස්ථාපිත නිර්ණායක භාවිතා කරමින් කිසියම් සැක සහිත හෝ සත්‍යාපනය කළ නොහැකි ක්‍රියාකාරකමක් ඉවත් කරමින් සමාලෝචන ලුමිනේට් කර දත්ත සත්‍යාපනය කරයි. සමග සහයෝගීතාවයෙන් දැන්වීම් පුවරුවසැක සහිත සහ සත්‍යාපනය කළ නොහැකි යැයි සැලකෙන දත්ත අවසාන ගණනය කිරීම්වලට පෙර නුසුදුසු වේ.

if(typeof(jQuery)==”function”){(function($){$.fn.fitVids=function(){}})(jQuery)}; pmc_jwplayer(‘jwplayer_csx9GSFM_xFzS1DCh_div’).setup( {“vloc”:”auto”,”playlist”:”https:\/\/content.jwplatform.com\/feeds\/csx9GSFM.json:2}”,” );

Next Post

Lizzo SNL සත්කාරකත්වය දරනු ඇත, Camila Cabello & Gunna සංගීත ආගන්තුක පෙළගැස්මකට එක්වන්න

Mon Mar 21 , 2022
සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව අප්‍රේල් සඳහා එහි තදබදයෙන් පිරුණු සත්කාරක සහ සංගීත ආගන්තුක පෙළගැස්ම සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කරන ලදී, එයට ද්විත්ව රාජකාරි ප්‍රසංගයක් ඇතුළත් වේ. ලිසෝ. අප්‍රේල් 2 වෙනිදා දේවල් ආරම්භ කරමින්, විකට නළු Jerrod Carmichael ඔහුගේ සත්කාරක මංගල්‍යය සිදු කරනු ඇත. ගුන්නා සංගීත ආරාධිතයා ලෙස. මෙම කාර්ය සාධනය රැප් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.