Pusha T Arby’s සඳහා නව ධාවන පථයේ McDonald’s Filet-O-Fish ප්‍රකාශ කරයි: ‘පොප්කෝන් ටිකක් අල්ලාගෙන’ සවන් දෙන්න

වෙඩි තිබ්බා! පුෂා ටී සඳුදා (මාර්තු 21) Arby’s සඳහා නව තැටි ධාවන පථයක් එළිදක්වන ලද අතර, ඔහු McDonald’s Filet-O-Fish ඉලක්ක කර ගනිමින් සිටී.

“මුළු ලෝකයම එයට ආදරය කරන හේතුව මමයි, දැන් මට එය තලා දැමිය යුතුයි / ෆිලට්-ඕ-ෆිෂ් – සහ ඔබ පිළිකුල් විය යුතුයි / ඔබ අපෙන් එය විශ්වාස කරන ලෙස ඉල්ලා හතරැස් මාළුවෙකු විකුණන්නේ කෙසේද / චීස් පෙත්තක් මිකී ඩී අයවැය මතද?” ආර්බිගේ නව ස්පයිසි ෆිෂ් සැන්ඩ්විච් ගැන ප්‍රශංසා ගායනා කිරීමට පෙර රැප් ගායකයා කඩා වැටෙන පහරකට කෙළ ගසයි.

ක්ෂණික ආහාර දාමය එය නිකුත් කිරීමෙන් පසු ට්විටර් හි තරුව සමඟ ඔවුන්ගේ සහයෝගීතාවය ඉහළ නැංවීය. “නව Arby’s x @PUSHA_T තැටි ධාවන පථය ඉතා උණුසුම් යැයි ඔබ සිතන්නේ නම්, සමහර විට ඔබ අපගේ නව ස්පයිසි ෆිෂ් සැන්ඩ්විච් සඳහාද එතරම් සුදානම් නැත” යනුවෙන් සමාගම අනතුරු ඇඟවීය.

මේ අතර, පුෂා ගීතය සඳහා ගීත වීඩියෝව ඔහුගේම සමාජ සංග්‍රහවල බෙදාගෙන, “@Arbys සමඟ ඩිස් ට්‍රැක් එකක් අතහැරියා. පොප්කෝන් ටිකක් සහ කුළුබඩු සහිත මාළු සැන්ඩ්විච් එකක් ගන්න. #ArbysSpicyFishDissTrack #ArbysPaidMeButI Would IWould Say..”

දැනට, McDonald’s තවමත් එහි ප්‍රතිවාදියාගේ … වැරදි … ඇමක් ගෙන නැති බව පෙනේ, මාර්තු 31 සිට සීමිත කාලයක් සඳහා එක්සත් ජනපදයට ආපසු පැමිණෙන එහි රසික ප්‍රියතම Szechuan Souce හි එළඹෙන පහත වැටීම සමඟ තමන්ගේම සමාජගත කිරීම තෝරාගෙන ඇත. (දැන්වීම් පුවරුව අදහස් දැක්වීම සඳහා මැක්ඩොනල්ඩ්ස් වෙත පැමිණ ඇත.)

“ස්පයිසි ෆිෂ් ඩිස් ට්‍රැක්” යනු මෑත කාලයේ පිසූ ආහාර හා සම්බන්ධ එකම පුෂා ටී එක නොවේ. ඩිස් ට්‍රැක් එක ඔහුගේ නව ගීතයේ පෙබරවාරි නිකුතුවෙන් පසුවයි.ඩයට් කෝක්විසින් නිෂ්පාදනය කරන ලදී ඔව් හා 88-යතුරු. කලාකරුවා කලින් හැඳින්වූයේ Kanye West ඕමාර් ජෝන්ස් විසින් අධ්‍යක්ෂණය කරන ලද ධාවන පථයේ කළු-සුදු සංගීත වීඩියෝවේ ද පෙනී සිටියේය.

“Spicy Fish Diss Track” සඳහා ගීත වීඩියෝව නරඹන්න සහ පහත ගීතය පිළිබඳ Pusha සහ Arbyගේ පළ කිරීම් පරීක්ෂා කරන්න.

Next Post

මල්වතු අස්ගිරි මහනායක හිමිවරු කරුණු 14කින් ජනපතිට ලිපියක් ලියති

Mon Mar 21 , 2022
තිරසාර සංවර්ධනය සඳහා සැලැස්මක් සකස් කිරීම සඳහා දෙස් විදෙස් විද්වතුන්ගේ සර්ව පාක්ෂික සමුළුවක් කැඳවීමේ වැදගත්කම සහ තවත් කරුණු 13ක් අවධාරණය කරමින් මල්වතු සහ අස්ගිරි මහනායක හිමිවරුන් ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතා වෙත ලිපියක් ඉදිරිපත් කර තිබේ. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.