Red Hot Chili Peppers හොලිවුඩ් Walk of Fame හි ස්ටාර් සමඟ ගෞරවයට පාත්‍ර වේ

ඔවුන් ලොස් ඇන්ජලීස් හි පිහිටුවා ඇත. ඔවුන්ගේ වඩාත්ම වාණිජමය වශයෙන් සාර්ථක ඇල්බමයක්, කැලිෆෝර්නිකේෂන්, නගරයේ සිහින දකින්නන්ට සංග්‍රහයක් ලෙස සේවය කළේය. දැන්, ඔවුන්ගේ ආරම්භය වසර 40 කට පමණ පසු, ද රතු සැර මිරිස් ගම්මිරිස් ඔවුන් නිවස ලෙස හඳුන්වන නගරයේ ඔවුන්ගේ නම මුද්‍රා කරති.

කෑලි හතරක් පර්වතය සංගීත කණ්ඩායම තරුවකින් ගෞරව කරනු ලැබේ හොලිවුඩ් වෝක් ඔෆ් ෆේම්, සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කළ පරිදි. ඔවුන්ගේ 1985 වාර්තාව “Freaky Styley” නිෂ්පාදනය කළ ජෝර්ජ් ක්ලින්ටන් මාර්තු 31 වන දින උත්සවයකදී වුඩි හැරල්සන්, බොබ් ෆොරස්ට් සහ හොලිවුඩ් වාණිජ මණ්ඩලයේ සභාපතිනි නිකොල් මිහාල්කා සමඟ ගෞරවය එළිදක්වනු ඇත. විවිධත්වය වාර්තා.

චිලි පෙපර්ස් තරුව – වෝක් ඔෆ් ෆේම් විසින් ලබා දුන් 2,717 වන තරුව සනිටුහන් කරයි – එය දෙවන පේළියේ 6212 හොලිවුඩ් බොලිවාර්ඩ් හි තබා ඇති අතර එය රූපවාහිනී නිෂ්පාදක හැරී ෆ්‍රීඩ්මන්, පැට් සජාක් සහ ජැක් පාර්ගේ අසල්වැසියන් වනු ඇත. “අපේ උපන් ගමේ හොලිවුඩ් පිරිමි ළමයින් අවසානයේ හොලිවුඩ් වෝක් ඔෆ් ෆේම් හි ඔවුන්ගේ තරුව එකතු කර ගැනීමට පැමිණේ,” වෝක් ඔෆ් ෆේම් නිෂ්පාදක ඇනා මාටිනෙස් ප්‍රකාශයක් නිකුත් කරමින් කියා සිටියේය. විවිධත්වය. “ඔවුන් ඔවුන්ගේ තරුව කැප කිරීම සඳහා ඔවුන්ගේ කාර්යබහුල කාලසටහන් වලින් ඉවත් වන තෙක් අපි බලා සිටිමු, අපගේ වෝක් ඔෆ් ෆේම් පවුලට ඔවුන් පිළිගැනීමට ලැබීම ගැන අපි සතුටු වෙමු.”

මෙම පුවත පැමිණෙන්නේ සංගීත කණ්ඩායම ඔවුන්ගේ මීළඟ ඇල්බමය නිකුත් කිරීමට සූදානම් වන විටයි. අසීමිත ආදරය, සහ ආරම්භ කිරීමට a ලෝක සංචාරය, ඔවුන් ස්ට්‍රෝක්ස්, හයිම්, සෙන්ට් වින්සන්ට්, ඒ$ඒපී රොකී, තන්ඩර්කැට්, බෙක්, ඇන්ඩර්සන් පාක් සහ ෆ්‍රී නැෂනල්ස් සහ කිං ප්‍රින්සස් විසින් එක්වනු ඇත. අප්‍රේල් 1 ට නියමිත වේගයෙන් ළඟා වන ඇල්බමය සඳහා ගීත 17 කින් යුත් ධාවන ලැයිස්තුව ඔවුන් මෑතකදී හෙළි කළ අතර, වාර්තාගත නොවන ගීත දෙකක් ද නිකුත් කර ඇත – “කළු ගිම්හානය”සහ “පෝස්ටර් ළමයා.”

Next Post

ඩොලී පාර්ටන් 'දුවන්න, රෝස්, දුවන්න' අනුවර්තනය කිරීමට සහ නිෂ්පාදනය කිරීමට

Mon Mar 21 , 2022
ඩොලි පාර්ටන්රීස් විටර්ස්පෝන් සහ ජේම්ස් පැටර්සන් යන චිත්‍රපට අනුවර්තනය සඳහා හවුල් වේ දුවන්න, රෝස, දුවන්නපාර්ටන් සහ පැටර්සන්ගේ නවකතාව. පාර්ටන් ද විටර්ස්පෝන්ගේ හෙලෝ සන්ෂයින් හි ව්‍යාපෘතියේ රඟපෑමට සූදානම් වේ. Witherspoon සහ Lauren Neustadter විසින් Patterson සහ Partona සමඟ නිෂ්පාදනය කරන අතර Ashley Strumwasser විධායක නිෂ්පාදනය කරයි. දුවන්න, රෝස, දුවන්න, එය මාර්තු […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.