Rex Orange County පළමු UK අංක 1 ‘Who Cares’ සමඟින්

රෙක්ස් ඔරේන්ජ් ප්‍රාන්තය සමඟින් ඔහුගේ පළමු එක්සත් රාජධානියේ අංක 1 සඳහා බිඳ දමයි කව්ද ගනන් ගන්නේ? (කොලොම්බියා හරහා), alt-indie marvel’s හතරවන ශබ්දාගාර ඇල්බමයසහ RCA සමඟ දෙවනුව.

එංගලන්තයේ හැම්ප්ෂයර් හි උපත ලද රෙක්ස් ඔරේන්ජ් ප්‍රාන්තයේ (සැබෑ නම ඇලෙක්සැන්ඩර් ජේම්ස් ඕ’කොනර්) ඔහුගේ පෙර හොඳම, 2019 සඳහා අංක 5 පහසුවෙන් ග්‍රහණය කර ගනී. පොනිඔහුගේ ප්‍රධාන ලේබල් මංගල දර්ශනය ස්වයං-නිදහස් ප්‍රයත්න දෙකකින් පසුවය.

කව්ද ගනන් ගන්නේ හොඳම ස්වීඩන් රොකර්ස් 3කට නායකත්වය දෙයි අවතාරය සහ ඔවුන්ගේ පස්වන චිත්‍රාගාර උත්සාහය IMPERA (ලෝමා විස්ටා), අංක 2 හි නව. IMPERA 2018 සඳහා අංක 10 ට වැඩි දියුණු කරමින් Ghost හට නව වෘත්තීය ජීවිතයක් ලබා දුන්නද, ඔටුන්න අහිමි වේ Prequelle.

මේ අතර, බ්රයන් ඇඩම්ස් සමඟ අංක 3 හි ප්රස්ථාරයට ඇතුල් වේ ඉතින් සතුටුයි රිදෙයි (BMG), Canadian rocker’s 11th UK Top 10 මාතෘකාව සඳහා.

ඉහළම 5 වසා දැමීමයි ෂයර්ස්’ පස්වන ඇල්බමය, 10 අවුරුදු සැලැස්ම (BMG). එය එක්සත් ජනපද හිප්-හොප් කලාකරුවාට වඩා මඳක් ඉදිරියෙන් අංක 5 හි අලුත් ය ලිල් ඩර්ක්ගේ 7220 (ශබ්ද අමාත්‍යාංශය), අංක 6 හි නව. එය නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයේ ලිල් ඩර්ක්ගේ ඉහළම තනි පෙනුමයි.

නව නිකුතු සඳහා කාර්යබහුල සතියක් තුළ, ෆ්රාන්ස් ෆර්ඩිනන්ඩ් ස්කොට්ලන්ත ඉන්ඩි සංගීත කණ්ඩායමේ වෘත්තීය ප්‍රත්‍යාවර්තනය සමඟින් හයවන හොඳම 10 දෙනා අතරට එන්න, හිසට පහර (Domino Recordings හරහා), අංක 7 හි නව; එලා හෙන්ඩර්සන් ඇයගේ දෙවන වසර ඇල්බමය ලෙස දෙවන හොඳම 10 ලබා ගනී මම නොකියපු හැමදේම (අත්ලාන්තික්) අංක 8 හි දුනු; ලිවර්පූල් ගිටාර් සංගීත කණ්ඩායම The Mysterines සමඟ ඉහළ පෙළේ මංගල දර්ශනයක් උපයා ගනී දඟලනවා (ප්‍රබන්ධ), අංක 9 හි නව.

අවසාන වශයෙන්, ලන්ඩන් පදනම් කරගත් ඕස්ට්‍රේලියානු ගායකයෙකු සහ ගීත රචකයෙකු වන තෝමස් හෙඩන් ඔහුගේ පළමු 40 දෙනා අතරට පැමිණීම සනිටුහන් කරයි. වික්ටෝරියා EP (Worner Records හරහා), එනම්, සතියේ මැද භාගයේදී Top 10 ස්ථානය හිමිකර ගත්තේය සහ අංක 23 හි නිල එක්සත් රාජධානියේ ඇල්බම ප්‍රස්ථාරයට ඇතුළත් වේ.

Next Post

වතුර බෝතලයත් ගණන් උස්සයි

Mon Mar 21 , 2022
ඉහළ ගිය ජල බෝතලයේ නව මිල ජල බෝතලයක මිල ඉහළ පියවර ගත් බව ශ්‍රී ලංකා ජල බෝතල්කරුවන්ගේ සංගමය සඳහන් කළේය. නිෂ්පාදන අමු ද්‍රව්‍ය නිෂ්පාදනය, ඉන්ධන මිල සහ හිස් බෝතල් නිෂ්පාදනය කිරීම මත නිෂ්පාදනය ජල බෝතලයක මිල ඉහළ දමා ඇත. ලීටර් එක හමාරේ බෝතලයක් රුපියල් 120 ක් දක්වා ඉහළ දමා ඇති […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.