Sebastian Yatra ‘Tacones Rojos’ හි ද්විභාෂා රීමික්ස් සඳහා ජෝන් ලෙජන්ඩ් තට්ටු කරයි

කොලොම්බියානු පොප් තරුව සෙබස්තියන් යාත්‍රා ඔහුගේ ජනප්‍රිය “ටකෝන්ස් රොජෝස්” හි ද්විභාෂා රීමික්ස් එකක් නිකුත් කරනු ඇත ජෝන් ලෙජන්ඩ් බදාදා (මාර්තු 23).

90 ගණන්වල යාත්‍රා නාලිකා ස්පාඤ්ඤයේ වාතාශ්‍රය සහිත හොඳ හාස්‍යයක් සහිත, “මගේ ඉර එළියේ පෙත්ත, මගේ ඇසේ ඇපල් ගෙඩිය” වැනි මිහිරි රේඛා සඳහා ග්‍රැෆික් පද රචනා කරන ලද ෆීල්-ගුඩ් ට්‍රැක් හි නව අනුවාදය – දැන් ආරම්භ වන්නේ ලෙජන්ඩ් ගායනයෙනි. ඉංග්‍රීසියෙන්, යාත්‍රා ස්පාඤ්ඤ භාෂාවෙන් භාර ගැනීමට පෙර.

යාත්‍රා සමාජ මාධ්‍ය සටහනකින් මෙම සතියේ නිකුත් කිරීමට නියමිත රීමික්ස් නිවේදනය කළේය. ලෙජන්ඩ් සමඟ පටිගත කිරීම, ඔහු කියයි දැන්වීම් පුවරුව තනිකරම, සිහිනයක් සැබෑ විය.

“ජෝන් ආශ්චර්යමත් ලෙස දක්ෂ වන අතර ඔහුට ඕනෑම තැනකට යා හැකිය. ඔහු මම අගය කරන කෙනෙක්, සහ කටහඬ අනුව, ඔහුගේ කටහඬේ හැකියාව නිසා ඔහු මෙවැනි ගීතයක හඬ නඟන්නේ කෙසේදැයි බැලීම ඉතා කුතුහලය දනවන කරුණකි,” යාත්‍රා පවසයි. ලෙජන්ඩ් විසින් මෙම ගීතයට ඉංග්‍රීසි පද රචනය ලියා ඇති අතර, යාත්‍රා මුලින් ජුවාන් ජෝ, ලොෆ්ටි, මැනුවෙල් ලාරා සහ පැබ්ලෝ සමඟ එක්ව රචනා කරන ලදී.

“ඔබට ඔබ බොහෝ සෙයින් ආදරය කරන ගීතයක් ඇති විට, ඔබට එය ලබා දීමට අවශ්‍ය වන්නේ ජෝන්ට මෙන් ප්‍රතිභාවක් ඇති, සහ පරිවර්තනයක් වෙනුවට සාරය තබා ගන්නා අයෙකුට ය,” යාත්‍රා එකතු කරයි.

“Tacones Rojos” Billboard’s හි අංක 1 ස්ථානයට පත් විය ලතින් පෙබරවාරි මාසයේ ගුවන් ප්‍රස්ථාර සටහන, එම ප්‍රස්ථාරයේ යාත්‍රාගේ 10 වැනියා බවට පත් වූ අතර ඔහුගේ ඇල්බමයෙන් ඔහුගේ පස්වැනියා විය ධර්මයයි.

1994 දී ප්‍රස්ථාර ආරම්භයේ සිටම එකම චිත්‍රාගාර ඇල්බමයකින් අංක 1s පහක් එකතු කළ සිව්වන ක්‍රියාව Yatra බවට පත් විය. සූත්‍රය, වෙළුම. 2 (2014) සහ Karol G සමඟ KG0516 (2021)

Next Post

ඩී.අයි.ජි. නම විකුණා ගණිකා මඩමක් දාලා

Mon Mar 21 , 2022
නියෝජ්‍ය පොලිස්පතිවරයකුට අයත් බව පවසමින් පිලියන්දල කරදියාන ප්‍රදේශයේ රූමත් තරුණියන් යොදාගෙන පවත්වාගෙන ගිය ගණිකා නිවසක් වටලා තරුණියන් දෙදෙනෙකු ඇතුළු සිව්දෙනකු අද (21) සවස අත්අඩංගුවට ගත් බව පානදුර වලාන දූෂණ මර්ධන ප්‍රහාරක ඒකකය කියයි

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.