අනෙකුත් රාජ්‍ය වනාන්තර සම්බන්ධයෙන් චක්‍රලේඛය අනුගමනය නොකරන ලෙස ඉඩම් කොමසාරිස් ජනරාල්වරයා නියෝග කරයි

වන සංරක්‍ෂණ දෙපාර්තමේන්තුව යටතේ පැවති “අනෙකුත් රාජ්‍ය වනාන්තර” (OSF) ලෙස හඳුන්වනු ලබන අනාරක්ෂිත වනාන්තර පරිපාලනය වෙත පැවරීම සම්බන්ධයෙන් නිකුත් කර ඇති චක්‍රලේඛය අනුගමනය නොකරන ලෙසට අභියාචනාධිකරණය ඉඩම් කොමසාරිස් ජනරාල්වරයාට නියෝගයක් නිකුත් කර තිබේ. අදාළ ප්‍රාදේශීය ලේකම්වරුන්. තව..

Next Post

තවත් 281කට කොවිඩ් ආසාදනය වෙයි

Tue Mar 22 , 2022
ලෝකයේ සමස්ත කොවිඩ් නිෂ්පාදන ගණන් 659,859ක් දක්වා ඉහළට 281 ක්‍රිකට් වාර්තා වී ඇත. ඒ අනුව වාර්තා වන සමස්ත කොවිඩ් නයින්ටීන් ගණන 659,859 දක්වා ඉහළ ගොස් ඇත. The post තවත් 281කට කොවිඩ් ආසාදනය වෙයි appeared first on Aruna.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.