‘අයි.එම්.එෆ් වාර්තාව තවමත් ලැබී නෑ‘

ශ්‍රී ලංකාව සම්බන්ධයෙන් ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදලේ වාර්තාව මුදල් අමාත්‍යාංශයට තවමත් නිල වශයෙන් ලබාදී නැතැයි ව්‍යාපාර සංවර්ධන රාජ්‍ය අමාත්‍ය ෂෙහාන් සේමසිංහ මහතා පාර්ලිමේන්තුවේදී අද (22) පැවසීය.

Next Post

මම අඳින ඇඳුම් තෝරන්නේ එයා

Tue Mar 22 , 2022
දෙවෙනි ඉනිමෙන් බොහෝ රසික පිරිසක් දිනාගෙන ‘පාවෙලා වලාකුලේ’ ටෙලි නාට්‍යයෙන් රසික අවධානයට පාත්‍ර වූ නදුනි මේ දිනවල ‘ඉස්කොලේ’ ටෙලි නාට්‍යයේ පාසල් ගුරුවරියක ලෙස කාගේත් හොඳ හිත දිනාගත් යොවුන් පරපුරේ කලාකාරිනියකි. මේ දිනවල ඇය ‘දියණි’ ටෙලි නාට්‍යයෙන් ඔබේ ආලින්දයට පැමිණේ. නදුනි ඔබත් රංගනයට එන්නෙ අවුරුදු කුමරියක් වෙලාද? නැහැ. මගේ මුල්ම බලාපොරොත්තුව […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.