‘අයි.එම්.එෆ් වාර්තාව නොදීම මන්ත්‍රී වරප්‍රසාද කැඩීමක්‘

ජාත්‍යන්තර මූල්‍ය අරමුදල ශ්‍රී ලංකාව පිළිබඳ නිකුත් කළ වාර්තාව පාර්ලිමේන්තුවට ලබා නොදීම මන්ත්‍රීවරුන්ගේ වරප්‍රසාද කඩ කිරීමක් බව හිටපු අග්‍රාමාත්‍ය සහ එක්සත් ජාතික පක්ෂ පත්කළ මන්ත්‍රී රනිල් වික්‍රමසිංහ මහතා පාර්ලිමේන්තුවේ දී අද (22) පැවසීය.

Next Post

ඇමෙරිකානු ඩොලරයට සාපේක්ෂව ශ්‍රී ලංකා රුපියල තවත් පහළට

Tue Mar 22 , 2022
ආසන්න ඩොලරයක විකිනුම් මිල අද රු. 282.49ක් ඇමරිකා එක්සත් ජනපදයේ ඩොලරයට සම්බන්ධ ශ්‍රී ලංකා රුපියල තවත් පහළට ගොස් තිබේ. ශ්‍රී ලංකා මහ බැංකු වාර්තා කළේ අද දිනයේ හෝ ඩොලර් ඩොලරයක විකිණුම් මිල ලෙස රුපියල් 282.49ක් ලෙස සටහන් වූ බවයි. අද දින ඩොලරයක ගැණුම් මිල ලෙස රුපියල් 272.06ක් ශ්‍රී ලංකා මහ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.