අවධානය, යුධ හමුදාව: ඔබේ ගීත දැනුම පරීක්ෂා කරන Wordle මගින් ආනුභාව ලත් BTS ක්‍රීඩාවක් තිබේ

දැන් Wordle ආශ්‍රිත ක්‍රීඩාවක් ඇත BTS හර්ඩ්ල්. ඔබ බටර් මෙන් සිනිඳු වී සියල්ල ජය ගනීවිද? නැත්නම් ඩයිනමයිට් වගේ මුළු දේම පිඹිනවද?

ජෝන් වෝර්ඩ්ල්ගේ පසු Wordle – දිනකට එක් වරක් පමණක් ක්‍රීඩා කළ හැකි බවට ප්‍රසිද්ධ අකුරු පහක වචන අනුමාන ක්‍රීඩාවක් – ක්‍රීඩකයින් ඔවුන්ගේ අද්භූත ලකුණු අන්තර්ජාලය හරහා බෙදාගැනීමෙන් වෛරස් විය, එය වම, දකුණ සහ මැද සමාන ක්‍රීඩා නිර්මාණය කිරීමට පෙළඹුණි. වැනි ක්‍රීඩාවේ තේමා අනුවාද මතු විය ටේලර්ඩ්ල්නිවැරදි පිළිතුර සෑම විටම ටේලර් ස්විෆ්ට් කතාවට කෙසේ හෝ සම්බන්ධ වචනයක් වන අතර, ක්‍රීඩාවේ විවිධ අදහස් නර්ඩ්ල්මෙහි ක්‍රීඩකයින් සැඟවුණු ගණිත සමීකරණයක් හඳුනාගත යුතුය.

මුල් Wordle ආකෘතියේ BTS අනුවාදයක් මෙම වසර මුලදී, @BTSChartData, කෑලි හතක K-Pop සංසිද්ධියෙහි ජනප්‍රිය රසික ගිණුමක් විසින් දියත් කරන ලදී. සඳුදා (මාර්තු 21) වන විට, එම ගිණුමම ඔවුන්ගේ නවතම ක්‍රීඩාව නිකුත් කර ඇත: BTS Heardle.

BTS Heardle විසින් සෑම දිනකම පිරිමි කණ්ඩායමෙන් වෙනස් ගීතයකට පද පෙන්වන අතර, පතන මෙනුවකින් නිවැරදි මාතෘකාව තෝරා ගැනීමට ක්‍රීඩකයින්ට අවස්ථා හතක් ලබා දේ. ඔබ පළමු උත්සාහයේදීම පද රචනය මත පදනම්ව එය නිවැරදිව ලබා නොගන්නේ නම්, එක් එක් වැරදි අනුමානය සමඟ ක්ලිප් එක දිග වැඩි වීමත් සමඟ ගීතයේ කුඩා කොටසක් වාදනය කිරීමට ලැබේ. අවසානයේ නිවැරදි පිළිතුර අනාවරණය වූ විට, Spotify හි ගීතය ප්‍රවාහ කිරීමට සහ ඔබේ ලකුණු සමාජ මාධ්‍ය වෙත බෙදා ගැනීමට ක්‍රීඩාව ඔබට ආරාධනා කරයි.

“BTS Heardle” ලොව පුරා ප්‍රවණතාවයට පත් වූ Twitter හි, සමූහයේ ARMY රසික සමූහයේ සාමාජිකයින් දැනටමත් ක්‍රීඩාවට ඇති ආදරය මෙන්ම ඔවුන්ගේ ලකුණු – ඔවුන්ගෙන් බොහෝ දෙනෙක් පරිපූර්ණ ලකුණු ලබා ගනිමින් – බෙදා ගැනීමට පටන් ගෙන ඇත. “BTS WORDLE සහ HEARDLE මගේ අවසාන රාත්‍රී චර්යාව බවට පත්ව ඇත” ලිව්වා එක් රසිකයෙක්.

“ඔබට BTS Heardle පිළිතුර ලැබුණු විට, ඔබට මෙම දැනුම්දීම් ලැබේ,” තවත් කෙනෙක් ලිවීය, නිවැරදි උත්සාහයකින් පසුව දිස්වන මායාකාරී පණිවිඩ සටහන් කරමින්. “BTSChartData හරිම විහිලුයි.”

Next Post

මහා භාණ්ඩාගාරයට ධනය පරිත්‍යාග කරන්නැයි ඕමල්පේ සෝභිත හිමියෝ ආගමික ස්ථානවලින් ඉල්ලා සිටිති

Tue Mar 22 , 2022
පවතින ආර්ථික අර්බුදයෙන් රට ගලවා ගැනීමට මේ මොහොතේ සියලු සිද්ධස්ථාන එක්විය යුතු බව පූජ්‍ය ඕමල්පේ සෝභිත හිමියෝ පවසති. තව..

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.