ඇමෙරිකාවේ දේශපාලන වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් ලංකාවේ නිල සංචාරයක

ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් වික්ටෝරියා ජේන් නූලන්ඩ් ( Victoria Jane Nuland ) මහත්මිය දෙදින නිල සංචාරයක් සදහා ඊයේ (21) රාත්‍රී කටුනායක ගුවන් තොටුපළ වෙත පැමිණියාය .

Next Post

නව US Afrobeats ගීත ප්‍රස්ථාරය දියත් කිරීමට Afro Nation සමඟ Billboard කණ්ඩායම්

Tue Mar 22 , 2022
දැන්වීම් පුවරුව සමඟ හවුල් වී ඇත සංගීත උළෙල සහ ගෝලීය Afrobeats සන්නාමය Afro Nation වෙත Afrobeats සංගීතය සඳහා ප්‍රථම එක්සත් ජනපද ප්‍රස්ථාරය දියත් කිරීම, එය අඟහරුවාදා (මාර්තු 22) නිවේදනය කරන ලදී. Billboard US Afrobeats ගීත ප්‍රස්ථාරය සජීවීව පවතිනු ඇත Billboard.com මත මාර්තු 29. ප්‍රස්ථාරය රටේ ජනප්‍රියම Afrobeats ගීත 50 ශ්‍රේණිගත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.