ඇමෙරිකා වේ දේශපාලන වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් ලංකාවේ නිල සංචාරයක

ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් වික්ටෝරියා ජේන් නූලන්ඩ් ( Victoria Jane Nuland ) මහත්මිය දෙදින නිල සංචාරයක් සදහා ඊයේ (21) රාත්‍රී කටුනායක ගුවන් තොටුපළ වෙත පැමිණියාය .

Next Post

එමිනම්, "ඔබවම නැති කර ගන්න"

Tue Mar 22 , 2022
2002 වන විට අපි සිහි විකල් වූ Slim Shady හි හඳුන්වා දෙනු ලැබුවා Slimy Shady LP සහ එම නාමික ඇල්බමයේ විකෘති වූ සහ කඩින් කඩ මිනීමැරුම් කරන මාෂල් මාදර්ස්. හදිසි ගීය සමඟ “ඔයාම පරදින්න2002 ඔහුගේ චරිතාපදානයේ එම් චරිතය රඟපෑ බී-රැබිට් හරහා වුවද, අපි එමිනෙම්ගේ සැබෑ ආත්මය ලෙස හැඟෙන දෙයට සමීප […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.