ඉදිරියට යාමට ටෙනසි ​​NCAA ත්‍රාසජනක චිත්‍රපටයේ බෙල්මොන්ට් නටවයි

NCAA තරඟාවලියේ Sweet 16 දක්වා ඉදිරියට යාමට 4-ශීය කාන්තා ස්වේච්ඡා සේවකයන් රාජ්‍ය සතුරා සහ 12-බීල්මොන්ට්, 70-67 රඳවා තබා ගනී.

Next Post

'වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි' තරුව රේචල් සෙග්ලර්ට ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලට ආරාධනා | Billboard News

Tue Mar 22 , 2022
2022 ඔස්කාර් සම්මාන උළෙලට ඉරිදා රාත්‍රියේ සහභාගී වීමට හොඳම චිත්‍රපටයේ ඔස්කාර් සම්මානය සඳහා නිර්දේශිත ‘වෙස්ට් සයිඩ් ස්ටෝරි’ තරුව වන රේචල් සෙග්ලර්ට ආරාධනා කර නොමැති බව හෙළිදරව් කිරීම සම්බන්ධයෙන් අන්තර්ජාලයේ ගිනි කුණාටුවකින් පසුව, චලන චිත්‍ර කලා හා විද්‍යා ඇකඩමිය විසින් ආරාධනා කර ඇත- උත්සවයේ ඉදිරිපත් කරන්නෙකු වීමට සහ-එන්න.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.