ඉන්ධන වැඩි මිලට විකිණූ තැනකට වුන දේ

අවශ්‍ය නිෂ්පාදන ක්‍රියාත්මක වන බව

ඉන්ධන තොග සගවාගෙන පාරිභෝගිකයින් නොමග යවමින් වැඩි මිලට එම ඉන්ධන අළෙවි කළ කොබෙයිගනේ ප්‍රදේශයේ සිපෙට්කෝ ඉන්ධන පිරවුම්හලක් වටලා පාරිභෝගික කටයුතු පිළිබඳ අධිකාරි පනත යටතේ නඩු පැවරීම සඳහා පාරිභෝගික අධිකාරි කාර්‍යාලය.

විමර්ශන නිලධාරීන් එම ඉන්ධන පිරවුම්හලට ගිය කාලයේ දී සාමාන්‍ය ඩීසල් ලීටර් 7000ක් සහ සුපර් ඩීසල් ලීටර් 23000ක් සන්තකයේ තබාගෙන ඩීසල් නොමැති බව පිරවුම්හලේම එක් පසෙක සාමාන්‍ය ඩීසල් ලීටරයක් ​​රුපියල් 28.50ක් වැඩි මිලට විකුණූ බව එම නිලධාරින් පවසයි.

මහජනතාවක් මත ඇති වීම (21) මෙම වැටලීම සිදු කෙරේ.

මෙම පිරවුම්හලේ ඉන්ධන පවතින අවස්ථාවේ දී එහි පැමිණෙන පාරිභෝගික ඉන්ධන ඉන්ධන අවසන් බව එම ඉන්ධන පිරවුම්හලේ හිමිකරුට වෙනත් ස්ථානයක දී වැඩි මිලට ඉන්ධන අළෙවි කරන බව සඳහන් වේ.

The post ඉන්ධන වැඩි මිලට විකිණූ තැනකට වුන දේ appeared first on Aruna.

Next Post

Ghost 2022 විශාලතම විකුණුම් සතිය සමඟ Billboard හි ඉහළම ඇල්බම විකුණුම් සටහනේ පළමු අංක 1 ලකුණු කරයි

Tue Mar 22 , 2022
අවතාරයගේ ඉම්පීරා අංක 1 හි පිපිරවීම දැන්වීම් පුවරුවගේ ඉහළම ඇල්බම අලෙවිය ඇල්බමයක් සඳහා 2022 විශාලතම විකුණුම් සතිය සමඟ ප්‍රස්ථාරය (මාර්තු 26 දිනැති) – ලුමිනේට්, කලින් MRC දත්ත වලට අනුව, මාර්තු 17 න් අවසන් වන සතිය තුළ එක්සත් ජනපදයේ පිටපත් 62,500 ක් අලෙවි විය. එය හොඳම ඇල්බම අලෙවිය මත රොක් සංගීත […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.