එමිනම්, “ඔබවම නැති කර ගන්න”

2002 වන විට අපි සිහි විකල් වූ Slim Shady හි හඳුන්වා දෙනු ලැබුවා Slimy Shady LP සහ එම නාමික ඇල්බමයේ විකෘති වූ සහ කඩින් කඩ මිනීමැරුම් කරන මාෂල් මාදර්ස්. හදිසි ගීය සමඟ “ඔයාම පරදින්න2002 ඔහුගේ චරිතාපදානයේ එම් චරිතය රඟපෑ බී-රැබිට් හරහා වුවද, අපි එමිනෙම්ගේ සැබෑ ආත්මය ලෙස හැඟෙන දෙයට සමීප විය. 8 සැතපුම්. චිත්‍රපටයේ හඬපටය සඳහා ලියා ඇත, “ඔයාම පරදින්න” Hot 100 හි අංක 1 ස්ථානයේ සති 12 ක් ගත කළ අතර එතැන් සිට සෑම වසරකම අසංඛ්‍යාත පුහුණු මොන්ටේජ් සහ ක්‍රීඩා ඉසව් ශබ්ද පටිගත කර ඇත – නමුත් එය Mathers Eminem බවට පරිවර්තනය කළ සැබෑ ජීවිතයේ අරගල, අවධානය සහ නිර්භීතභාවය පිළිබඳ අවබෝධයක් ලබා දීම සඳහා වඩාත් අමතක නොවන ලෙස පවතී. Eminem ගෝලීය සුපිරි තරුවක් බවට පත් විය. – කේ.බී

Next Post

ඇමෙරිකාවේ දේශපාලන වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් ලංකාවේ නිල සංචාරයක

Tue Mar 22 , 2022
ඇමෙරිකා එක්සත් ජනපදයේ දේශපාලන කටයුතු පිළිබඳ වැඩබලන රාජ්‍ය ලේකම් වික්ටෝරියා ජේන් නූලන්ඩ් ( Victoria Jane Nuland ) මහත්මිය දෙදින නිල සංචාරයක් සදහා ඊයේ (21) රාත්‍රී කටුනායක ගුවන් තොටුපළ වෙත පැමිණියාය .

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.