කිඩ් රොක් පවසන්නේ හොලිවුඩය ‘සංවෘත’ ට්‍රම්ප් රසිකයන්ගෙන් පිරී ඇති බවත්, ‘අපි යමු බ්‍රැන්ඩන්’ රෝල්ස් ගැන පුරසාරම් දොඩන බවත්ය.

කිඩ් රොක්ෆොක්ස් සමඟ සම්පූර්ණ සම්මුඛ සාකච්ඡාව පුවත් විස්තර විචාරක ටකර් කාල්සන් සඳුදා රාත්‍රියේ (මාර්තු 21) විකාශය වූ අතර එය ඩෙට්‍රොයිට් රැප් ගායකයෙකු වූ දක්ෂිණ-රොකර්ගේ ප්‍රකාශය සඳහා සම්පූර්ණ සන්දර්භය ඉදිරිපත් කළේය ඔහු “අවලංගු කළ නොහැකි” බව මෙන්ම ඔහුගේ හමුවීමට හුරුබුහුටි ඩොනල්ඩ් ට්‍රම්ප් කතාව සහ ඔහුගේ නවතම වාරණය නොකළ අදහස් ආචාර්ය ඇන්තනි ෆවුසි.

“මම හිතන්නේ මම ගර්භාෂයෙන් බඩගාගෙන ගියේ මැද ඇඟිලි දෙකම වාතයේ තබාගෙන” පර්වතය තවත් කලාකරුවන් ඔහු තරම් විවෘතව කතා නොකරන්නේ මන්දැයි කාල්සන්ගෙන් විමසූ විට සහ ඔහු ඔහුගේ DGAF ආකල්පය වර්ධනය කළේ කෙසේද යන්න පැවසීය. ක්‍ෂේත්‍රයේ ක්‍රීඩකයින් සහ සම්මාන ප්‍රදානෝත්සවයන් සමඟ පෙළගැස්වීම සඳහා ඔවුන්ගේ මනස කථා කිරීමේදී ඔවුන් කෙතරම් ප්‍රවේශම් විය යුතුද යන්න පිළිබඳව “සෑම f-රජු දිනකම” අනෙකුත් සංගීත ians යන්ගෙන්, විශේෂයෙන් රටේ ක්‍රියාවලින් ඔහු අසා ඇති බව රොක් ප්‍රකාශ කළේය.

ඔහුගේ (සහ ට්‍රම්ප්ගේ) අදහස් සමඟ පුද්ගලිකව එකඟ වන වෙනත් පුද්ගලයින් සිටීදැයි කාල්සන් විශේෂයෙන් ඇසූ විට, රොක් පැවසුවේ 2020 මැතිවරණයේදී ඩොනල්ඩ්ගේ සමහර අය හොලිවුඩයේ “අල්මාරුවේ…’ සිටින ප්‍රමුඛ පුද්ගලයින්ගේ ලැයිස්තුවක් අවුල් කළ බව කියන බවයි. මිනිස්සු ඔක්කොම සමලිංගිකද? ඒක නං!’ රොක් පැවසුවේ ඔහු ඒ අවස්ථාවේ පුදුම වූ බවයි. “‘නෑ, නෑ, නෑ එයාලා අල්මාරිය ට්රම්ප් රසිකයන්!’” ඔහු පැවසුවේ තමා නම් නොකරන තරු ගැන තමාට පැවසූ බවයි. “ඒවා ටොන් ගාණක් තියෙනවා. ඔවුන්ට කිසිම අදහසක් නැහැ… මම සහ ට්‍රම්ප් ඒ ගැන බොහෝ දේ කතා කරනවා, අපි කී දෙනෙක් ඉන්නවාද කියලා ඔවුන්ට අදහසක් නැහැ.

රොක් ඔහුගේ නිරූපිත 2017 හි මූලාරම්භය ද පැහැදිලි කළේය ධවල මන්දිරයේ පින්තූරය එක් කාලීන හිටපු ජනාධිපති සහ එක් කාලීන හිටපු ඇලස්කන් ආණ්ඩුකාර සාරා පාලින් සමඟ. ඔහු පාලින් සමඟ මිත්‍රශීලී බව පැවසූ අතර, ඕවල්හි හිටපු රියැලිටි තරුවක් බවට පත් වූ දේශපාලනඥයා හමුවීමට ඇයට ආරාධනා කළ විට, ට්‍රම්ප් ඇගෙන් “රසවත්” පුද්ගලයන් කිහිප දෙනෙකු රැගෙන එන ලෙස ඉල්ලා සිටියේය. දක්ෂිණාංශික රොකර් ටෙඩ් නුජන්ට් ද මෙම කණ්ඩායමට ඇතුළත් ය. එහි ප්‍රතිඵලයක් වශයෙන්, රොක් පැවසුවේ තමා සහ ට්‍රම්ප් දැන් එකට ගොල්ෆ් ක්‍රීඩා කරමින් සහ දුරකථනයෙන් කතාබස් කරමින් බොහෝ කාලයක් ගත කරන බවයි.

ඉස්ලාමීය ත්‍රස්තවාදීන්ට එරෙහි ප්‍රධාන විදේශ ප්‍රතිපත්ති ජයග්‍රහණයක් පිළිබඳව ට්‍රම්ප් ඔහුගේ කුප්‍රකට ට්වීට් එකක් සකස් කරමින් සිටින මොහොතක් ගායකයා විස්තර කළේ රොක්ගෙන් අසමින් මුලින් වඩාත් බෝම්බ හෙළන වචන ගැන ඔහු සිතන්නේ කුමක්ද යන්නයි. “මම මේ s-t එකේ ඉන්න ඕනද?” රොක් (උපත රොබට් රිචී) කියා සිටියේ ට්‍රම්ප් සිවිල් වැසියන් සඳහා නොවන මොහොතක් මෙන් ඔහුට සිතියම් පෙන්වූ විට ඔහු පුදුම වූ බවයි. “‘මම සමහර වෙලාවට අපිරිසිදු වාර්තා හදනවා, මම මෙතන මොනවද කරන්නේ?”

කාල්සන් කළු රෝල්ස් රොයිස් හි “ලෙට්ස් ගෝ බ්‍රැන්ඩන්” සංස්කරණයේ පෙර දින රාත්‍රියේ රාත්‍රී ආහාරය සඳහා රොක් රෝල් කිරීම විස්තර කළේය – මෙම වාක්‍ය ඛණ්ඩය දක්ෂිණාංශිකයින්ගේ ප්‍රියතම එකක් බවට පත්ව ඇති ජනාධිපති බිඩෙන් ඉලක්ක කරගත් විරුදාවලියක් සඳහා ඇසිපිය හෙළන කෙටි යෙදුමකි – වොෆ්ල් හවුස් සමඟ. තහඩු.

මම අවලංගු කළ නොහැකියි,” වෙනත් කොටසක රොක් පැවසුවේ, සම්මුඛ සාකච්ඡාව විකාශය වූ දිනයේ කාල්සන් විසින් පෙරදසුන් කරන ලද ශබ්ද විකාශනයකදී ඔහුගේ අවංකභාවය අද දක්වා ඔහුගේ වෘත්තීය ජීවිතයට බල නොපාන්නේ මන්දැයි විමසූ විටය. “මම ලොකු ආයතනික දේවල් එක්ක ඇඳේ ඉන්නේ නැහැ. දවස අවසානයේදී, මම බලා සිටින කිසිවෙක් නැත – වාර්තා සමාගම් නැත, ආයතනික අවශ්‍යතා නැත, කිසිවක් නැත. ඔබට මාව අවලංගු කළ නොහැක. ඔවුන් උත්සාහ කරන විට මම එයට කැමතියි. ”

Biden ගේ ප්‍රධාන වෛද්‍ය උපදේශක සහ ජාතියේ COVID-19 විශේෂඥ වෛද්‍ය ඇන්තනි ෆවුසි ගැන විමසූ විට සුපුරුදු පරිදි රොක් පසුබට වූයේ නැත. “F-k Fauci,” “ජීවත් වන්නේ කෙසේදැයි මට කියන්න එපා” ගායකයා පැකිලීමකින් තොරව පැවසූ අතර, කාල්සන් පැවසූ හැඟීම “බොහෝ” අය විසින් බෙදා ගන්නා ලදී. “‘ඉතින් මෙය බොහෝ දුරට බර වැඩි, සෞඛ්‍ය සම්පන්න නොවන පුද්ගලයින්ට පහර දෙනවාද?’ මම හරියට, ‘මම හොඳයි,” රොක් පැවසුවේ මුල් මාස කිහිපයක පැකේජ ඉසීමෙන් සහ ඉතා ප්‍රවේශම් වීමෙන් පසු COVID පිළිබඳ ඔහුගේ අදහස් ගැන ය.

රෝගාතුර වූ හෝ මිය ගිය පුද්ගලයින්ගේ ආලෝකය ලබා දීමට තමාට අවශ්‍ය නැති බව පවසමින්, රොක් වසංගත ප්‍රතික්‍රියාව පිළිබඳ ඔහුගේ සමස්ත දැක්ම වෙත ආපසු පැමිණි අතර ඔහු කියා සිටියේ දැන් ලෝකයේ “සාවද්‍ය තොරතුරු මට්ටම” ය: “මෙය ගොනා ය. .”

නැෂ්විල් හි රොක්ගේ ගෘහ චිත්‍රාගාරයට ආරාධනා කිරීම ගැන කාල්සන් මවිතයට පත් වූ අතර, ගායකයා – “අපි ද පීපල්” ඇමරිකානු ධජ බේස්බෝල් තොප්පියක් සහ ඝන කළු කණ්නාඩි පැළඳ සිටි – තමා නිදහස් කර ඇති, වසර දෙකක කාලයක් ගත වන බව තමා සිතන බව පැවසීය. නරක නමක් ඇල්බමය ඔහුගේ වසර ගණනාවක හොඳම උත්සාහයයි. “මගේ රසිකයින්ට, මම ඔබට බොහෝ සේ ආදරය කරමි, විවේචකයන්ට, වෛර කරන්නන්ට සහ ට්‍රොල් කරන්නන්ට, ඔබම යන්න!” රොක් පැවසුවේ සුරුට්ටු දුමාරයක් පිට කරන අතරතුර එකතුවේ පණිවිඩය කුමක්දැයි ඇසූ විටය.

COVID සහ ඔහුගේ මිතුරා ට්‍රම්ප් වැනි දේ සම්බන්ධයෙන් ඔහුගේ බොහෝ විට දැඩි ස්ථාවරය තිබියදීත්, 51 හැවිරිදි රොක් පැවසුවේ වෙනත් අදහස් ඇසීමට “විරුද්ධ නොවන” බවයි. “මට ගොඩක් යාළුවෝ ඉන්නවා, අපි තාමත් යාළුවෝ, සමහර දේවල් වලට තව ටිකක් දුරින් ඉන්නවා,” ඔහු කිව්වා. “මම ඔවුන් සමඟ එකට එකතු වී, බීම කපා, බියර් කිහිපයක් පානය කිරීමට, දේවල් ගැන කතා කිරීමට සහ දෙපැත්තම ඇසීමට කැමතියි.”

ඔහු අප්‍රේල් 6 වන දින ඉන්දියානා හි ඔහුගේ නරක කීර්තිමත් චාරිකාව දියත් කිරීමට සූදානම් වෙමින් සිටින අතරතුර, රොක් පැවසුවේ තමා එය දැනට ගෘහස්ථව තබා ගන්නා බවත්, පහළ 48 න් ඉවත් වීමට කිසිදු සැලසුමක් නොමැති බවත්ය. “ඇමරිකාව. මම විදේශ ගමන් බලපත්‍රයක් වැඩිය පෙන්වන්නේ නැහැ,” රොක් පැවසුවේ සංචාරය ඔහුව රැගෙන යන්නේ කොතැනටද යන්න විස්තර කරමින්. “මට කිසිම උනන්දුවක් නැහැ [in touring outside the U.S.].”

Rock’s බලන්න ටකර් කාල්සන් අද රෑ සම්මුඛ සාකච්ඡාව පහතින්.

 

Next Post

දොස්තරගේ මෝටර් රථයෙන් යතුරුපැදිකරුගේ මාරයා එයි

Tue Mar 22 , 2022
මහනුවර රන්දෙණිගල රජ මාවතේ ගුරුදෙණිය ප්‍රදේශයේදී අද (22) මහනුවර මහ රෝහලේ වෛද්‍යවරයෙකු පැදවූ කාර් රථයක් යතුරුපැදියක හා ත්‍රි රෝද රථයක ගැටීමෙන් සිදුවූ මාරක අනතුරකින් යතුරුපැදිකරු මියගොස් ඇති අතර යතුරු පැදියේ පසුපස ගමන්ගත් කාන්තාවක හා ත්‍රි රෝද රථයේ ගමන්ගත් මව, පියා හා මාස හතරක් වයසැති බිළිදුන් දෙදෙනෙකු තුවාල ලබා මහනුවර මහ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.