කෝචෙල්ලා පෙළගැස්මෙන් කන්යේ වෙස්ට් ඉවත් කිරීමේ පෙත්සමට අත්සන් 26,000 ක් ලැබේ

ඔව්, විධිමත් ලෙස හැඳින්වේ Kanye West, ලබන මාසයේ Coachella Valley Music and Arts Festival හි 3 වන දින සිරස්තලය ලෙස සකසා ඇත. ඔහුගේ විරසක බිරිඳ කිම් කාර්ඩෂියන්, ඇගේ නව පෙම්වතා වන පීට් ඩේවිඩ්සන් සහ ට්‍රෙවර් නෝවා ඇතුළු පිරිසට ඔහු නිර්දය සමාජ මාධ්‍ය වෙඩි තැබීම් හේතුවෙන්, ඒ. Change.org රැප් ගායකයා උත්සව පෙළගැස්මෙන් ඉවත් කිරීමට පෙත්සමක් දියත් කර ඇත.

“අපි Kim, Pete සහ තවත් අයට හිරිහැර කිරීම, හැසිරවීම සහ රිදවීම අපි දැන් වසරකට වැඩි කාලයක් තිස්සේ බලා සිටිමු” පෙත්සම, පරිශීලක Caramello Marie විසින් දියත් කරන ලදී, කියවයි. “කිසිවෙකුට ඔහු සමඟ නැඟී සිටීමට අවශ්‍ය බවක් නොපෙනේ, එසේ කරන අයද ඔහු ගින්නෙන් තබයි. ඉතා මෑතකදී, ඔහු අන් අයට සැබෑ ශාරීරික හානියක් තර්ජනය කරයි. මෙයාට නිදහසේ මේක කරන්න දෙන එක විහිළුවක්. Coachella (ඔහු සමඟ තවමත් වැඩ කරන අනෙකුත් වෙළඳ නාම සමඟ) තමන් ගැන ලැජ්ජා විය යුතු අතර ඔහුට තවත් වේදිකාවක් ලබා නොදිය යුතුය.

ප්‍රකාශනය කරන විට, පෙත්සමේ අත්සන් 26,000 කට වඩා තිබේ.

මාර්තු 16 වෙනිදා, දැන්වීම් පුවරුව යේ බව තහවුරු විය අත්හිටුවා ඇත සිට Instagram පැය 24 සඳහා. රැප් ගායකයාගේ මෑත කාලීන පළ කිරීම් වෛරී ප්‍රකාශය, හිරිහැර කිරීම සහ හිරිහැර කිරීම පිළිබඳ Instagram හි ප්‍රතිපත්ති උල්ලංඝනය කර ඇති බව Meta (කලින් Facebook, Inc., Instagram හි මව් සංවිධානය වන) හි නියෝජිතයෙක් පැවසීය. TMZ.

ඔහුගේ ගිණුම අතරතුර ක්රියාකාරීව පවතීහි තිර රුවක් යටින් නැවත නැවතත් වාර්ගික අපවාද ඇතුළුව සියලුම පළ කිරීම් මකා ඇත දෛනික සංදර්ශනය සත්කාරක ට්‍රෙවර් නෝවාගේ ගූගල් පිටුව. පසුගිය මාස කිහිපය තුළ, යේ ඩේවිඩ්සන් වෙත ගත් ඡායාරූප රාශියක් ගැනීමට ඔහුගේ ඉන්ස්ටග්‍රෑම් පිටුව කැප කර ඇත. ඔහු ලිව්වේ ය සෙනසුරාදා රාත්‍රී සජීවීව ඔහු “Skete” ලෙස හඳුන්වන විකට නළුවා, “මගේ දරුවන් අම්මා මත්ද්‍රව්‍යවලට හසුකර ගනීවි, ඔහු සෑම මාස 2කට වරක් පුනරුත්ථාපනය කරනවා” සහ බැගෑපත්ව එස්.එන්.එල් ලේඛක ඩේව් සිරස් “ස්කේට් සඳහා තවත් සංස්කෘතිකමය වශයෙන් නොගැලපෙන විහිළු කිහිපයක් ලිවීමට උදව් කරන්න” යනුවෙන් ඩේවිඩ්සන්ගේ හිලරි ක්ලින්ටන්ගේ පච්චය ගැන සඳහන් කරමින්, “ට්‍රම්ප් ස්ටෑම්ප්” යන ශීර්ෂ පාඨය සහිතව යේ කලින් පළ කර තිබුණි. පීට් ද ට්‍රම්ප්. මෙන්න මුද්දරය.”

ඉන්ස්ටග්‍රෑම් අත්හිටුවීම යේ සහ කාර්ඩෂියන්ගේ දික්කසාද නඩුවෙන් පසුවය Kardashians සමග දිගටම තරුව මුලින්ම ගොනු කළේ වසරකට පෙරය. ලොස් ඇන්ජලීස් විනිසුරුවරයෙක් ඇය නීත්‍යානුකූලව තනිකඩ බව ප්‍රකාශ කළාය මේ මස මුලදී ඇය දෙසැම්බර් මාසයේ ඉක්මන් වෙන්වීමක් ඉල්ලා සිටීමෙන් පසුව, ඔහු පෙබරවාරි මාසයේදී විරෝධතා ගොනු කළේය.

Next Post

ගුවන්විදුලි ප්‍රවර්ධන Vet John Boulos උපදේශන සමාගමක් දියත් කරයි

Tue Mar 22 , 2022
ප්‍රවීණ ගුවන් විදුලි ප්‍රවර්ධන විධායක ජෝන් බූලෝස් JBoulos Music නම් නව උපදේශන සමාගමක් දියත් කර ඇත, එය සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කරන ලදී. තරුණ සංගීත විධායකයින්ට උපදෙස් දෙන අතරම නව කලාකරුවන් සංවර්ධනය කිරීම සහ බිඳ දැමීම සමාගම අරමුණු කරයි. JBoulos හි වත්මන් ගනුදෙනුකරුවන්ට BlackBox Media Agency, In2une Music, Aware Records […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.