ගුවන්විදුලි ප්‍රවර්ධන Vet John Boulos උපදේශන සමාගමක් දියත් කරයි

ප්‍රවීණ ගුවන් විදුලි ප්‍රවර්ධන විධායක ජෝන් බූලෝස් JBoulos Music නම් නව උපදේශන සමාගමක් දියත් කර ඇත, එය සඳුදා (මාර්තු 21) නිවේදනය කරන ලදී. තරුණ සංගීත විධායකයින්ට උපදෙස් දෙන අතරම නව කලාකරුවන් සංවර්ධනය කිරීම සහ බිඳ දැමීම සමාගම අරමුණු කරයි.

JBoulos හි වත්මන් ගනුදෙනුකරුවන්ට BlackBox Media Agency, In2une Music, Aware Records MGMT සහ නම් නොකළ ප්‍රධාන ලේබල ඇතුළත් වේ.

Boulos ඉතා මෑතකදී විධායක vp ලෙස සේවය කළේය, නැවත දියත් කරන ලද Arista Records හි ප්‍රවර්ධනය වසර තුනක්, එහිදී ඔහු ලේබලය සඳහා ගුවන්විදුලි ප්‍රවර්ධනයේ සියලුම අංග අධීක්ෂණය කළ අතර බහු-ආකෘති ජාතික ප්‍රවර්ධන කණ්ඩායමක් ගොඩනගා නායකත්වය දුන්නේය. ඔහුගේ ආදරණීයයන් සමඟ කාලය ගත කිරීම සඳහා 2021 ජූනි මාසයේදී භූමිකාවෙන් ඉවත් වීමට පෙර, ඔහු JP Saxe සඳහා ප්‍රචාරණ ව්‍යාපාර මෙහෙයවන ලදී, ගායකයාගේ Grammy-නම් කරන ලද යුගලය ජූලියා මයිකල්ගේ “If the World Was Ending” ඇතුළත් වේ.

Arista වෙත ගොඩ බැසීමට පෙර, Boulos වසර 11ක් Roadrunner සහ Atlantic Records හි ගත කළේය; ඔහු Capitol, Warner Bros., Epic, Virgin, Mercury, Island, RCA, Inner City සහ Vanguard හි ප්‍රවර්ධන සහ විධායක භූමිකාවන් ද දරා ඇත. 1970 ගණන්වල අගභාගයේදී, ඔහු ලන්ඩන් රෙකෝඩ්ස් හි තැපැල් කාමරය තුළ සිය වෘත්තීය ජීවිතය ආරම්භ කළේ සමාජශාලා ඩීජේ ප්‍රවර්ධනය කිරීම සඳහා ඔහුගේ සන්ධ්‍යාව ගත කරන අතරතුර ය.

ඔහුගේ වෘත්තීය කාලය තුළ, Boulos Twenty One Pilots, Charli XCX, Panic! ඇතුළු කලාකරුවන් සමඟ වැඩ කර ඇත! ඩිස්කෝ හි, පැරමෝර්, ජේසන් ම්රාස්, යූ 2, විස් කලීෆා, ද රෝලිං ස්ටෝන්ස්, බොන්ජෝවි, යූ 2, ලෙනී ක්‍රැවිට්ස් සහ මැඩෝනා.

Next Post

පස්වරුවේ ප්‍රදේශ කිහිපයකට වැසි

Tue Mar 22 , 2022
කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුවෙන් නිවේදනයක් මධ්‍යම, ඔහුව සහ නැගෙනහිර පළාත්වල පස්වරු 2.00ට පසුව ස්ථාන ස්වල්පයක වැසි සහිත වැසි ඇති වන බව කාලගුණ විද්‍යා දෙපාර්තමේන්තුව නිවේදනය කරයි. එම නිවේදනයේ දැක්වෙන්නේ, බස්නාහිර සහ සබරගමුව පළාත්වලත් ගාල්ල සහ මාතර දිස්ත්‍රික්ක‍්‍රික්කවලත් සිහින වැසි වාර කිහිපයක් ඇතිවිය හැකි බවයි. දිවයිනේ ප්‍රදේශයේ ප්‍රධාන වශයෙන් වැසි රහිත කාලගුණ […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.