ජනාධිපතිවරයාගේ ප්‍රධානත්වයෙන් ආණ්ඩු පක්ෂ විශේෂ රැස්වීමක් අද

ජනාධිපති ගෝඨාභය රාජපක්ෂ මහතාගේ ප්‍රධානත්වයෙන් ආණ්ඩු පක්ෂයේ විශේෂ රැස්වීමක් අද (මාර්තු 22) සවස 6.30 ට පමණ පැවැත්වීමට නියමිතය. තව..

Next Post

ගම්මන්පිල තවත් තනතුරකින් ඉල්ලා අස්වෙයි

Tue Mar 22 , 2022
ගම්මන්පිල ජනපතිට යැවූ ලිපිය මෙන්න පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී උදය ගම්මන්පිල මහතා සීතාවක ප්‍රාදේශීය සම්බන්ධීකරණ කමිටු සභාපතිවරයාගෙන් ඉල්ලා අස්වී ඇත. බලශක්ති අමාත්‍යාංශයෙන් ඉවත් කර ඇති නිල විධායක තනතුරක් වූ මෙම තනතුරේ පෙනී සිටීමට සුදුසු බව සඳහන් කර ඇත. මේ බව උදය ගම්මන්පිල මහතා විසින් ජනාධිපති රාජපක්ෂ මහතා වෙත ලිඛිතව දැනුම් දී ඇත. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.