තවත් 281කට කොවිඩ් ආසාදනය වෙයි

ලෝකයේ සමස්ත කොවිඩ් නිෂ්පාදන ගණන් 659,859ක් දක්වා ඉහළට

281 ක්‍රිකට් වාර්තා වී ඇත.

ඒ අනුව වාර්තා වන සමස්ත කොවිඩ් නයින්ටීන් ගණන 659,859 දක්වා ඉහළ ගොස් ඇත.

The post තවත් 281කට කොවිඩ් ආසාදනය වෙයි appeared first on Aruna.

Next Post

‘‘නැගෙන චෝදනාවල එකඟවිය හැකි තැන් තිබෙනවා‘‘

Tue Mar 22 , 2022
පවතින අර්බුදයට විසඳුම් ලෙස රජය ගතයුතුව තිබූ ඇතැම් තීරණ පමාවූ බවට නැගෙන චෝදනාවන්ට එකඟ විය හැකි අවස්ථා ද ඇති බවත්, එසේ වුවත් පවතින අර්බුදකාරී තත්වය කළමනාකරණය කිරීමට රජය උපරිම කැපවීමෙන් කටයුතු කරන බවත්, සම කැබිනට් ප්‍රකාශක වැවිලි අමාත්‍ය, වෛද්‍ය රමේෂ් පතිරණ මහතා පැවසීය.

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.