‘‘නැගෙන චෝදනාවල එකඟවිය හැකි තැන් තිබෙනවා‘‘

පවතින අර්බුදයට විසඳුම් ලෙස රජය ගතයුතුව තිබූ ඇතැම් තීරණ පමාවූ බවට නැගෙන චෝදනාවන්ට එකඟ විය හැකි අවස්ථා ද ඇති බවත්, එසේ වුවත් පවතින අර්බුදකාරී තත්වය කළමනාකරණය කිරීමට රජය උපරිම කැපවීමෙන් කටයුතු කරන බවත්, සම කැබිනට් ප්‍රකාශක වැවිලි අමාත්‍ය, වෛද්‍ය රමේෂ් පතිරණ මහතා පැවසීය.

Next Post

Kelsea Ballerini, Luke Combs, Keith Urban සහ තවත් අය 2022 CMT සංගීත සම්මාන සඳහා ඉදිරිපත් කිරීමට සූදානම්

Tue Mar 22 , 2022
CMT විසින් 2022 CMT සංගීතය සඳහා ප්‍රථම ගායන ශිල්පීන්ගේ ලැයිස්තුව හෙළි කර ඇත සම්මානඅප්‍රේල් 11, සඳුදා, Nashville හිදී සකසා ඇත. ඇතුළුව මෑත කාලීන ජනප්‍රිය ශිල්පීන් සහ සම්මානලාභීන් කිහිප දෙනෙකු පෙළගැස්මෙහි ඇතුළත් වේ Kelsea Ballerini, කේන් බ්රවුන්, ලූක් කොම්බ්ස්, කෝඩි ජොන්සන්, මිරැන්ඩා ලැම්බර්ට්, කුඩා විශාල නගරය, කාර්ලි පියර්ස් හා කීත් අර්බන්. […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.