පුටින්ගේ ‘පෙම්වතියටත්’ විරෝධයක්

රුසියන් ජනාධිපති ව්ලැදිමීර් පුටින්ගේ රහස් පෙම්වතිය ලෙස සැලකෙන 38 හැවිරිදි අලීනා කබෝවා ද පුටින් විරෝධවාදීන්ගේ උදහසට ලක් වී සිටින්නීය. අලීනා දක්ෂ ජිම්නාස්ටික් ශූරියකි.

Next Post

Lizzo Busts Modern Classics in '80s vs Today' ගීත අභියෝගය 'Corden' හි: නරඹන්න

Tue Mar 22 , 2022
එය වයස්ගත ප්‍රශ්නයකි: කුමන පොප් ගීත දැඩි ලෙස පහර දුන්නේද, 80 ගණන්වල උත්කෘෂ්ට සංඛ්‍යා හෝ අද ඊළඟ මට්ටමේ නිෂ්පාදන. ඔව්, එය කැඩීමට දැඩි ගෙඩියක්, ශාස්ත්‍රීය තර්කයකි. ඇය සීබීඑස් හි නතර වූ විට එය පරීක්ෂණයට ලක් කිරීම ගැන ලිසෝ සතුටු වූවත් ජේම්ස් කෝඩන් සමඟ ප්‍රමාද වූ ප්‍රදර්ශණය. “1980 ගණන්වල කිසිම දෙයක් […]

හැඳින්වීම

” ජනමිණ ”

සිහනෙත් මාධ්‍ය ජාලයට අයත් වෙබ් අවකාශයකි. මෙම වෙබ් අවකාශය හරහා ප්‍රවෘත්ති හා විශේෂාංග තුලනාත්මක හා අරුත්බර මුහුණුවරකින් ඔබ වෙත රැගෙන ඒම අපේ අභිප්‍රායයි. ” ජනමිණ ” පාඨක ජනවින්‍යාසය වෙත නැවුම් පරිකල්පනයන් විවර කරන හරවත් නිර්මාණාත්මක ලේඛනයෙන් පොහොණි ය.